SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

ECO LAB - šumivá kúpeľová guľa - prírodná perla - Ylang Ylang 220g

ECO LAB - šumivá kúpeľová guľa - prírodná perla - Ylang Ylang 220g

Skladom

Prírodná šumivá kúpeľová guľa - prírodná perla - obsahuje viac ako 98,2% prísad prírodného pôvodu. Prírodné aromatické oleje obsiahnuté v nich dodávajú kúpeľu vôňu a terapeutické vlastnosti. Kúpeľ sa stáva relaxáciou.

  • Cena: 3,15 €
  • Pred zľavou: 3,50 €
  • Zľava: 0,35 €

 

Aktívne zložky:

Sóda - sa používa hlavne ako regulátor hodnoty pH, ale aj ako zmäkčovač vody, vo forme gule vytvára krátkodobý efekt vírivého kúpeľa. Vzhľadom na jej schopnosť neutralizácie kyselín môže byť užitočná v liečbe zaparenia, začervenania a iných dermatologických problémov detí, nosiacich plienky.                            Organický olej z hroznových semien - nádherne hydratuje, tóny, zlepšuje elasticitu pokožky.
Magnolia olej - pôsobí antibakteriálne, proti depresiám a na uvoľnenie hladkého svalstva, podporuje pokožku.
Ylang ylang extract - má jedinečné zvlhčujúce vlastnosti, anti-aging, vynikajúce antiseptické, znižuje mastnú pokožku.
sľuda - je to jedno z najpopulárnejších kozmetických plnív. 

Návod na použitie: vložte guľu do kúpeľa pri teplote vody 37-38 ° C , počkajte do úplného rozpustenia a kúpajte sa po dobu 10 - 15 minút.

Zloženie INCI: Kyslý uhličitan sodný, kyselina citrónová, organické Vitis vinifera olej ( organický olej z hroznových jadier ), močovina, Magnolia (olej magnólie) Aqua, Cananga extrakt ( extrakt, ylang-ylang ) parfumový olej ( aromatický olej ), CI73360, CI60730, slída

Čistá hmotnosť 220 g
Krajina pôvodu: Rusko

false
×

OZNAM

Vážený zákazníci, 

v súlade s uznesením vlády Slovenskej republiky Č. 113 z 15. marca 2020 podľa § 12 ods. 2 písm. f) a § 48 ods. 4 písm. e) zákona Č. 355/2007 Z. z. ostali naše predajne v BB a ZV  ZATVORENÉ.

Predaj všetkého nami ponúkaného tovaru funguje aj cez internetový obchod www.babuska.sk

AKCIA - 10% na skoro všetko 

Zlacneli sme pre Vás skoro celý sortimen tovaru. Akcia platí iba pre nákup v e-shope.

PROSBA!!! 

Máme na Vás prosbu v mene celej našej spoločnosti, a samozrejme hlavne v mene kuriérov, ktorí denno-denne riskujú svoje zdravie, aby Vám mohli doručiť Vaše objednávky.

Pri Vašich objednávkach v prípade platby na dobierku použite na platbu u kuriéra bankovú kartu(minimalizujte hotovosť), alebo zvolte pri zadávaní objednávky v eshope platbu vopred bankovým prevodom.

Cieľom je minimalizovanie dobierok a následnej manipulácie s hotovosťou, či už u príjemcov, kuriérov a následne v bankách, ktoré skracujú otváracie hodiny. Samozrejme tu prichádza hlavne zdravotný aspekt podávania a manipulovania s hotovosťou. 

Ďakujeme

Vaša Bábuška. 

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info