SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

ECO LAB - šumivá kúpeľová guľa - prírodná perla - Ylang Ylang 220g

ECO LAB - šumivá kúpeľová guľa - prírodná perla - Ylang Ylang 220g

VYPREDANÉ

Prírodná šumivá kúpeľová guľa - prírodná perla - obsahuje viac ako 98,2% prísad prírodného pôvodu. Prírodné aromatické oleje obsiahnuté v nich dodávajú kúpeľu vôňu a terapeutické vlastnosti. Kúpeľ sa stáva relaxáciou.

 

Aktívne zložky:

Sóda - sa používa hlavne ako regulátor hodnoty pH, ale aj ako zmäkčovač vody, vo forme gule vytvára krátkodobý efekt vírivého kúpeľa. Vzhľadom na jej schopnosť neutralizácie kyselín môže byť užitočná v liečbe zaparenia, začervenania a iných dermatologických problémov detí, nosiacich plienky.                            Organický olej z hroznových semien - nádherne hydratuje, tóny, zlepšuje elasticitu pokožky.
Magnolia olej - pôsobí antibakteriálne, proti depresiám a na uvoľnenie hladkého svalstva, podporuje pokožku.
Ylang ylang extract - má jedinečné zvlhčujúce vlastnosti, anti-aging, vynikajúce antiseptické, znižuje mastnú pokožku.
sľuda - je to jedno z najpopulárnejších kozmetických plnív. 

Návod na použitie: vložte guľu do kúpeľa pri teplote vody 37-38 ° C , počkajte do úplného rozpustenia a kúpajte sa po dobu 10 - 15 minút.

Zloženie INCI: Kyslý uhličitan sodný, kyselina citrónová, organické Vitis vinifera olej ( organický olej z hroznových jadier ), močovina, Magnolia (olej magnólie) Aqua, Cananga extrakt ( extrakt, ylang-ylang ) parfumový olej ( aromatický olej ), CI73360, CI60730, slída

Čistá hmotnosť 220 g
Krajina pôvodu: Rusko

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info