SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Balzam 60 + s kalíziou a včelím jedom 75ml

Balzam 60 + s kalíziou a včelím jedom 75ml

NOVINKA VYPREDANÉ

Vďaka vzácnej kombinácii biologicky aktívnych látok pomáha pri mnohých ochoreniach, zvlášť pri bolestiach kĺbov a chrbtice: pri osteochondróze, reumatizme, artritíde, artróze, radikulitíde. Špeciálna receptúra pre ľudí 60+

Špeciálna receptúra pre ľudí 60+ Vysoká biologická aktivita jednotlivých zložiek krému a ich synergia zabezpečujú skutočnú účinnosť tohto krému. 

Pôsobí proti bolesti, má protizápalový, antimikróbny, antiseptický, imunoregulačný a regeneračný účinok, pozitívne ovplyvňuje krvný obeh. Včelí jed (apitoxín) je vysokoúčinný prírodný prostriedok na prevenciu a liečenie ochorení kĺbov a chrbtice. Má výrazný protizápalový, hrejivý, antibakteriálny, imunokorekčný a bolesť tlmiaci účinok. Aktivuje krvný obeh, zlepšuje látkovú výmenu a výživu tkanív. Zvyšuje priepustnosť kože, čím napomáha hlbokému preniknutiu liečivých látok. Čaga obsahuje špeciálnu kyselinu, soli mnohých kovov, flavonoidy, polyfenoly a ďalšie vzácne látky. Je silným antioxidantom a biostimulátorom. Má spazmolytické a regeneračné účinky. Pôsobí proti opuchom a tlmí bolesť. Stimuluje krvný obeh, obnovuje tkanivá kĺbov a chrbtice. Má potvrdený protinádorový účinok.

Ďalšie aktívne látky: olejové extrakty papriky, lopúcha, omanu, ľubovníka, šišiaka bajkalského, kolagén, éterický jalovcový olej.

Spôsob použitia: Naneste krém a masírujte do jeho úplného vstrebania 2-3 krát denne. Podľa možností zabezpečte teplo a pokoj. Doba používania 2-6 týždňov.
Upozornenie: Individuálna alergia na jednotlivé zložky krému. V prípade alergickej reakcie okamžite prestať s používaním a konzultovať s lekárom.

Krajina pôvodu: Rusko
Objem: 75 ml

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info