SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Inteligentný čajník 850 ml

Inteligentný čajník 850 ml

NOVINKA VYPREDANÉ

Čajník s dômyselným systémom na jednoduchú prípravu sypaného čaju.

Z čoho je vyrobený?
Z Tritánu.

Tritán je netoxický plast určený na styk s potravinami pri vysokých teplotách. Ani pri styku s vriacou vodou, ani v umývačke riadu, dokonca ani v mikrovlnke nedochádza k uvoľňovaniu žiadnych škodlivých látok. Tritán je certifikovaný BPA free materiál!

Ako funguje?
Otvorte vrchnák a nasypte do čajníka potrebné množstvo čajových lístkov alebo byliniek, zalejte vodou požadovanej teploty a nechajte lúhovať. Keď je čaj vylúhovaný, jednoducho položte čajník na ľubovoľný pohár, čajník alebo inú nádobu s potrebným objemom. Piest na spodu sa uvoľní a dochádza k automatickému precedeniu čaju. Vylúhované lístky ostávajú v čajníku, pripravené na prípadné ďalšie nálevy.
Ak chcete vylúhovaný čaj rozdeliť do viacerých nádob, jednoducho po precedení potrebného množstva čaju inteligentný čajník zdvihnite a piest sa automaticky uzavrie.

Ako sa čistí a udržiava?
Vylúhovaný čaj sa z čajníka jednoducho vysype do smetí a zbytky čaju jednoducho vypláchneme prúdom tečúcej vody, alebo použijeme umývačku riadu.
Na čistenie nepoužívame drsnú stranu hubky alebo drôtenku, ktoré by mohli čajník poškriabať.

Objem: 950 ml

false
×

OZNAM

Vážený zákazníci, 

v súlade s uznesením vlády Slovenskej republiky Č. 113 z 15. marca 2020 podľa § 12 ods. 2 písm. f) a § 48 ods. 4 písm. e) zákona Č. 355/2007 Z. z. ostali naše predajne v BB a ZV  ZATVORENÉ.

Predaj všetkého nami ponúkaného tovaru funguje aj cez internetový obchod www.babuska.sk

AKCIA - 10% na skoro všetko 

Zlacneli sme pre Vás skoro celý sortimen tovaru. Akcia platí iba pre nákup v e-shope.

PROSBA!!! 

Máme na Vás prosbu v mene celej našej spoločnosti, a samozrejme hlavne v mene kuriérov, ktorí denno-denne riskujú svoje zdravie, aby Vám mohli doručiť Vaše objednávky.

Pri Vašich objednávkach v prípade platby na dobierku použite na platbu u kuriéra bankovú kartu(minimalizujte hotovosť), alebo zvolte pri zadávaní objednávky v eshope platbu vopred bankovým prevodom.

Cieľom je minimalizovanie dobierok a následnej manipulácie s hotovosťou, či už u príjemcov, kuriérov a následne v bankách, ktoré skracujú otváracie hodiny. Samozrejme tu prichádza hlavne zdravotný aspekt podávania a manipulovania s hotovosťou. 

Ďakujeme

Vaša Bábuška. 

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info