SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

100 % esenciálny olej - Céder 10 ml

100 % esenciálny olej  - Céder 10 ml

Skladom

Má protizápalový, antiseptický, antivírusový a analgetický účinok. Dezinfikuje pokožku pri akné. Pomáha znižovať zápal, podráždenie a svrbenie kože dermatitídou, ekzémom a hubovými ochoreniami. Lieči trhliny a rany na koži. Zabraňujú lupinám a vypadávaniu vlasov. Obnovuje energetickú rovnováhu.

  • Cena: 5,20 €

Zloženie: 100% prírodný cédrový olej z čeľade Pinaceae.

Spôsob aplikácie a odporúčania: Používa sa na aromatické miestnosti, kúpanie, masáže, obohatenie krémov, šampónov.

Kontraindikácie: alergická reakcia na tento typ oleja, individuálna neznášanlivosť. Počas tehotenstva sa neodporúča používať olej.

Spôsob použitia:

  • Na zmiernenie únavy nôh - pridajte 3-5 kvapiek cédrového oleja do vody
  • na obohatenie krémov - pridajte 4-5 kvapiek cédrového oleja na 15-20 g bázy.
  • Pri vdychovani pary - nalejte 1 liter horúcej vody do veľkej šálky a pridajte 5 kvapiek esenciálneho oleja alebo kombináciu olejov. Zakryte si hlavu uterákom, oprite sa o misku, zatvorte oči a vdychujte hlboko liečivú vôňu. Cedar poskytuje úľavu pri bronchiálnom kašli, hromadení hlienu v prieduškách, sinusitíde, katare
  • Na prevoňanie miestnosti -  nalejte vodu do nádoby olejového horáka, pridajte 5 kvapiek esenciálneho oleja alebo kombináciu olejov, zapálite sviečku a po chvíli si môžete vychutnať liečivú arómu olejov.

Objem: 10 ml.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info