SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Aromaterapeutické tablety - Šalvia, eukalyptus a valeriána

Aromaterapeutické tablety - Šalvia, eukalyptus a valeriána

Skladom NOVINKA

Komprimát bez cukru so sladidlami z rastliny Stevie a xylitolom s obsahom esenciálnych olejov a rastlinného extraktu valeriány lekárskej, ktorý upokojuje a zlepšuje kvalitu spánku.

  • Cena: 2,70 €
  • Pred zľavou: 3 €
  • Zľava: 0,30 €

Tablety nasýtené éterickými olejmi a extraktmi sú originálnym a ojedinelým prípravkom. Slúžia ako ústna kozmetika, profylaktikum pri náchylnosti k zápalovým ochoreniam ústnej dutiny a horných dýchacích ciest. Tablety napomáhajú pri tráviacich ťažkostiach (proti nadúvaniu) a kŕčoch. Majú povzbudzujúce účinky pri únave a podporujú sústredenie. 

Pre viac informácií o účinných látkach vyhľadajte odbornú literatúru.

Účinné látky: éterický olej zo šalvie muškátovej, eukalyptus, extrakt z valeriány lekárskej.

Použitie: 1-2 tablety nechajte pozvoľna rozpustiť v ústach.

INCI: Sorbitol, Magnesium Stearate, Xylitol, Eucalyptus Globulus Oil, Menthol, Stevia Rebaudiana Glycoside, Salvia Sclarea Oil, Valeriana Officinalis Extr.

Odporúčaná denná dávka: 6 tabliet, max. 30 tabliet

Obsah: 50 tabliet

Hmotnosť: 7g

false
×

OZNAM

Vážený zákazníci, 

v súlade s uznesením vlády Slovenskej republiky Č. 113 z 15. marca 2020 podľa § 12 ods. 2 písm. f) a § 48 ods. 4 písm. e) zákona Č. 355/2007 Z. z. ostali naše predajne v BB a ZV  ZATVORENÉ.

Predaj všetkého nami ponúkaného tovaru funguje aj cez internetový obchod www.babuska.sk

AKCIA - 10% na skoro všetko 

Zlacneli sme pre Vás skoro celý sortimen tovaru. Akcia platí iba pre nákup v e-shope.

PROSBA!!! 

Máme na Vás prosbu v mene celej našej spoločnosti, a samozrejme hlavne v mene kuriérov, ktorí denno-denne riskujú svoje zdravie, aby Vám mohli doručiť Vaše objednávky.

Pri Vašich objednávkach v prípade platby na dobierku použite na platbu u kuriéra bankovú kartu(minimalizujte hotovosť), alebo zvolte pri zadávaní objednávky v eshope platbu vopred bankovým prevodom.

Cieľom je minimalizovanie dobierok a následnej manipulácie s hotovosťou, či už u príjemcov, kuriérov a následne v bankách, ktoré skracujú otváracie hodiny. Samozrejme tu prichádza hlavne zdravotný aspekt podávania a manipulovania s hotovosťou. 

Ďakujeme

Vaša Bábuška. 

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info