SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Iránska krémová henna s lopúchovým olejom na obočie - Čierna

Iránska krémová henna s lopúchovým olejom na obočie - Čierna

Skladom NOVINKA

Krémová henna je prvá prírodná farba, ktorá nádherne zafarbí Vaše obočie a mihalnice na hlbokú sýtu farbu a zároveň intenzívne vyživuje, posilňuje a obnovuje riasy a obočie, stimuluje ich rast. Neobsahuje amoniak a peroxid vodíka. Krémová henna zvýrazní Váš pohľad.

  • Cena: 1,98 €
  • Pred zľavou: 2,20 €
  • Zľava: 0,22 €

Organický olej lopúcha, ktorý je súčasťou krémovej henny, vyživuje, posilňuje, zahusťuje, zlepšuje rast rias a obočia, obnovuje ich lesk, napĺňa sa vitalitou a energiou.

Krémová henna na obočie a riasy z fytokozmetiky nezanecháva škvrny na koži. Okrem toho má účinok biolaminácie. Okrem farbenia dokonale posilňuje obočie a riasy, čím sa stávajú hustejšími a objemnejšími, stimuluje rast.

Ingredients: Aqua, Lawsonia Inermis Extract, Arctium Lappa Root Oil, Glyceryl Monostearate, Glyceryl Stearate SE, Triticum Vulgare Oil, Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Xanthan Gum, Lactic Acid, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Parfum, HC Blue2, HC Red3.

Spôsob použitia:
Naneste na čisté obočie a mihalnice, po 20-25 min opláchnite vodou, alebo utrite vatovým tampónom.

Indikácie na použitie:
Pre vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade kontaktu s očami vypláchnite vodou.

Obsah: 2x2 ml

Krajina pôvodu: Rusko

false
×

OZNAM

Vážený zákazníci, 

v súlade s uznesením vlády Slovenskej republiky Č. 113 z 15. marca 2020 podľa § 12 ods. 2 písm. f) a § 48 ods. 4 písm. e) zákona Č. 355/2007 Z. z. ostali naše predajne v BB a ZV  ZATVORENÉ.

Predaj všetkého nami ponúkaného tovaru funguje aj cez internetový obchod www.babuska.sk

AKCIA - 10% na skoro všetko 

Zlacneli sme pre Vás skoro celý sortimen tovaru. Akcia platí iba pre nákup v e-shope.

PROSBA!!! 

Máme na Vás prosbu v mene celej našej spoločnosti, a samozrejme hlavne v mene kuriérov, ktorí denno-denne riskujú svoje zdravie, aby Vám mohli doručiť Vaše objednávky.

Pri Vašich objednávkach v prípade platby na dobierku použite na platbu u kuriéra bankovú kartu(minimalizujte hotovosť), alebo zvolte pri zadávaní objednávky v eshope platbu vopred bankovým prevodom.

Cieľom je minimalizovanie dobierok a následnej manipulácie s hotovosťou, či už u príjemcov, kuriérov a následne v bankách, ktoré skracujú otváracie hodiny. Samozrejme tu prichádza hlavne zdravotný aspekt podávania a manipulovania s hotovosťou. 

Ďakujeme

Vaša Bábuška. 

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info