SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Sofora japonská plody - čaj 50g

Sofora japonská plody - čaj 50g

Skladom NOVINKA

Plody sofory japonskej sú prírodným zdrojom rutínu a preto sú mimoriadne účinné pri nedostatok vitamínu P v tele.

  • Cena: 6,75 €
  • Pred zľavou: 7,50 €
  • Zľava: 0,75 €

Obsahuje veľké množstvo flavonoidov najviac rutín. Sophora Japonská obsahuje najviac rutínu ( vitamín P) v bylinnej ríši, znižuje lámavosť a spevňuje steny ciev, normalizuje ich priepustnosť.

Účinky
• vďaka rutínu posilňuje a regeneruje cievny systém
• posilňuje a uvoľňuje steny ciev;
• zlepšuje mikrocirkuláciu;
• uvoľňuje blokády a zlepšuje krvný obeh ( rozpúšťa krvné zrazeniny);
• znižuje lámavosť a spevňuje steny ciev, normalizuje ich priepustnosť;
• antiseptické, baktericídne a relaxačné účinky;
• znižuje krvný tlak
• eliminuje negatívne symptómy vysokého krvného tlaku a ochorení obličiek: znižuje opuchy a čistí krv, pozitívne ovplyvňuje funkciu metabolizmu cukrovky;
• odstraňuje pocity horúčavy, únavy a bolesť v nohách

Zloženie: 100% plody sofory japonskej

Spôsob prípravy a užitie: 0,5 čajovej lyžičky zmesi zalejeme s 200 ml prevarenej vody (85 ° C - 95 ° C) a necháme vylúhovať 10-15 minút. Dospelí užívajú 1 - 2 polievkové lyžice teplého bylinného čaju počas jedla 2-krát denne počas 21 dní, ďalšie použitie koordinujte s lekárom. Pred použitím sa poraďte so svojím lekárom.

Upozornenie: neužíva sa pri ndividuálnej neznášanlivosti na obsiahnuté zložky, nevhodný  pre tehotné a dojčiace ženy, pre deti do 12 rokov. Taktiež nie je vhodný pre ľudí trpiacich gastrointestinálnym traktom, trombohlebitídou, arteriálnou hypotóniou a alergikov.

Skladovacie podmienky: Skladovať na suchom a tmavom mieste, pri teplote neprevyšujúcej 25 ° C a relatívnej vlhkosti vzduchu nie vyššej ako 70%, mimo dosahu detí.

Obsah: 50g

false
×

OZNAM

Vážený zákazníci, 

v súlade s uznesením vlády Slovenskej republiky Č. 113 z 15. marca 2020 podľa § 12 ods. 2 písm. f) a § 48 ods. 4 písm. e) zákona Č. 355/2007 Z. z. ostali naše predajne v BB a ZV  ZATVORENÉ.

Predaj všetkého nami ponúkaného tovaru funguje aj cez internetový obchod www.babuska.sk

AKCIA - 10% na skoro všetko 

Zlacneli sme pre Vás skoro celý sortimen tovaru. Akcia platí iba pre nákup v e-shope.

PROSBA!!! 

Máme na Vás prosbu v mene celej našej spoločnosti, a samozrejme hlavne v mene kuriérov, ktorí denno-denne riskujú svoje zdravie, aby Vám mohli doručiť Vaše objednávky.

Pri Vašich objednávkach v prípade platby na dobierku použite na platbu u kuriéra bankovú kartu(minimalizujte hotovosť), alebo zvolte pri zadávaní objednávky v eshope platbu vopred bankovým prevodom.

Cieľom je minimalizovanie dobierok a následnej manipulácie s hotovosťou, či už u príjemcov, kuriérov a následne v bankách, ktoré skracujú otváracie hodiny. Samozrejme tu prichádza hlavne zdravotný aspekt podávania a manipulovania s hotovosťou. 

Ďakujeme

Vaša Bábuška. 

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info