SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Detský hematogén s vitamínom C - 50g

Detský hematogén s vitamínom C - 50g

NOVINKA VYPREDANÉ

Hematogén má vysoký obsah železa a vitamínov potrebných pre organizmus. Vďaka kondenzovanému mlieku obsiahnutému v zmesi má napriek vysokému obsahu železa príjemnú krémovú chuť a jemnú textúru.

Hematogén zvyšuje obsah hemoglobínu v krvi. Nasýti telo bielkovinami, tukmi a uhľohydrátmi, vitamínmi. Obsahuje optimálne množstvo minerálov a aminokyselín. Odporúča sa na podvýživu, anémiu s nedostatkom železa.

Zdrojom železa vo výrobku je albumín - látka, ktorá obsahuje železo vo forme organického komplexu s proteínom

Zloženie: Čierny potravinársky albumín, kondenzované mlieko s cukrom, melasa, cukor, síran železitý, vanilín, beta-karotén, vitamín C, vitamín E.

Kontraindikácie: Precitlivenosť, anémia, ktorá nie je spojená s nedostatkom železa, zhoršuje metabolizmus uhľohydrátov.

Dávkovanie: deti od 3 -7 rokov 25 g hematogénu, deti od 7-14 rokov 50g denne. 

Obsah: 50g

Krajina pôvodu: Rusko

false
×

OZNAM

Vážený zákazníci, 

v súlade s uznesením vlády Slovenskej republiky Č. 113 z 15. marca 2020 podľa § 12 ods. 2 písm. f) a § 48 ods. 4 písm. e) zákona Č. 355/2007 Z. z. ostali naše predajne v BB a ZV  ZATVORENÉ.

Predaj všetkého nami ponúkaného tovaru funguje aj cez internetový obchod www.babuska.sk

AKCIA - 10% na skoro všetko 

Zlacneli sme pre Vás skoro celý sortimen tovaru. Akcia platí iba pre nákup v e-shope.

PROSBA!!! 

Máme na Vás prosbu v mene celej našej spoločnosti, a samozrejme hlavne v mene kuriérov, ktorí denno-denne riskujú svoje zdravie, aby Vám mohli doručiť Vaše objednávky.

Pri Vašich objednávkach v prípade platby na dobierku použite na platbu u kuriéra bankovú kartu(minimalizujte hotovosť), alebo zvolte pri zadávaní objednávky v eshope platbu vopred bankovým prevodom.

Cieľom je minimalizovanie dobierok a následnej manipulácie s hotovosťou, či už u príjemcov, kuriérov a následne v bankách, ktoré skracujú otváracie hodiny. Samozrejme tu prichádza hlavne zdravotný aspekt podávania a manipulovania s hotovosťou. 

Ďakujeme

Vaša Bábuška. 

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info