SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Chlorella - 1 sáčok

Chlorella - 1 sáčok

VYPREDANÉ informujte sa telefonicky

Chlorella obsahuje širokú škálu biologicky aktívnych látok. Je jedným z najbohatších zdrojov chlorofylu, ktorému vďačíme za život na tejto planéte.

Chlorella je jednoduchá sladkovodná riasa, ktorej hlavnou devízou je schopnosť detoxikovať ľudský organizmus a zbaviť ho ťažkostí a iných škodlivín. Zelené tabletky obsahujú vlákninu, ktorá na seba viaže pri prechode tráviacim traktom škodlivé látky a odvádza ich spoločne so stolicou z tela preč.
Váš organizmus teda nielen zasýti, ale aj čistí a zbavuje toxínov a iných látok. Okrem toho dokáže telu vrátiť prirodzenú rovnováhu, pretože zabraňuje prekysleniu organizmu.
Chlorella vďaka tomu tiež upravuje hladinu cukru v krvi a udržiava ju stabilnú. Tiež posilňuje imunitu, čiastočne spomaľuje proces starnutia a môže znížiť riziko rakoviny.

Zloženie: 100% riasa Chlorella pyrenoidosa

Odporúčaná denná dávka: dospelý max. 20 tabliet denne. Konzumovať odporúčame spočiatku v menších dávkach a postupne ich zvyšovať až na tých 20 tabliet, aby proces detoxikácie prebiehal pozvoľna. Deti od 3 rokov 5 tabliet denne.

Upozornenie: Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte uvedené dávkovanie. Výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Uschovávajte mimo dosahu detí.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 30°C.

Obsah: 440 tabliet

Krajina pôvodu: Tchaj-wan

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info