SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Spevňujúci olejček na nechty - 8 ml

Spevňujúci olejček na nechty - 8 ml

Skladom NOVINKA

Exkluzívny olejový prípravok na báze prírodného morského jódu stimuluje rast zdravých a silných nechtov.

  • Cena: 3,23 €
  • Pred zľavou: 3,80 €
  • Zľava: 0,57 €

Výrobca: Rusko

Zloženie: 

  • -Arganový olej účinne odstraňuje suchosť pokožky okolo nechtov, stáva sa hladkou, vláčnou a veľmi jemnou.
  •  -Brusnicový olej pomáha hojiť malé rany, zabraňuje vzniku otrepov, urýchľuje rast nechtov.
  • - Extrakt z lotosu hlboko zvlhčuje nechtovú doštičku, zlepšuje štruktúru nechtov.

Na dosiahnutie maximálneho účinku používajte olejček každý deň po dobu 2 týždňov.

Spôsob použitia: Masážnymi pohybmi naneste malé množstvo oleja na kutikulu a nechtovú platničku. Zbytky odstráňte servítkou. Na dosiahnutie maximálneho efektu používajte denne.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Vyhnite sa kontaktu s očami. V prípade zasiahnutia vypláchnite veľkým množstvom vody.

Ingredients: Carthamus Tinctorius Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Isocetyl Alcohol, Cyclomethicone, Wheat Germ Oil, Apricot Kernel Oil, Argan Oil, Vaccinium Macrocarpon Fruit Oil, Nelumbo Nucifera (Lotus) Extract, Panthenol, Aloe Vera Leaf Extract, Potassium Iodide, Propylparaben. 

Objem: 8 ml

Krajina pôvodu: Rusko.

false
×

OZNAM

Vážený zákazníci, 

v súlade s uznesením vlády Slovenskej republiky Č. 113 z 15. marca 2020 podľa § 12 ods. 2 písm. f) a § 48 ods. 4 písm. e) zákona Č. 355/2007 Z. z. ostali naše predajne v BB a ZV  ZATVORENÉ.

Predaj všetkého nami ponúkaného tovaru funguje aj cez internetový obchod www.babuska.sk

AKCIA - 15% na skoro všetko - Zlacneli sme pre Vás skoro celý sortimen tovaru o 15%  Akcia platí iba pre nákup v e-shope.

PROSBA!!! 

Máme na Vás prosbu v mene celej našej spoločnosti, a samozrejme hlavne v mene kuriérov, ktorí denno-denne riskujú svoje zdravie, aby Vám mohli doručiť Vaše objednávky.

Preferujte prosím na Vašich objednávkach v prípade platby na dobierku použite na platbu u kuriéra bankovú kartu(minimalizujte hotovosť), alebo zvolte pri zadávaní objednávky v eshope platbu vopred bankovým prevodom.

Cieľom je minimalizovanie dobierok a následnej manipulácie s hotovosťou, či už u príjemcov, kuriérov a následne v bankách, ktoré skracujú otváracie hodiny. Samozrejme tu prichádza hlavne zdravotný aspekt podávania a manipulovania s hotovosťou. 

Ďakujeme

Vaša Bábuška. 

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info