SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Lak na posilnenie nechtov 8 ml

Lak na posilnenie nechtov 8 ml

Skladom NOVINKA

Profesionálny prostriedok na spevnenie krehkých, slabých a štiepiacich sa nechtov.

  • Cena: 3,42 €
  • Pred zľavou: 3,80 €
  • Zľava: 0,38 €

Výrobca: Rusko

Exkluzívna receptúra ​​na báze prírodného morského jódu vytvára na povrchu nechtovej platničky z jantárového prášku a minerálov z Mŕtveho mora mimoriadne silný povlak, ktorý okamžite posilňuje nechty, dodáva im pevnosť a silu. Na dosiahnutie maximálneho účinku používajte lak každý deň po dobu 2 týždňov.

Spôsob použitia: Naneste 1-2 vrstvy na čisté suché nechty. Môže sa používať ako podkladová báza pod lak.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Vyhnite sa kontaktu s očami. V prípade zasiahnutia vypláchnite veľkým množstvom vody.

Ingredients: Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Adipic Acid, Neopentyl Glycol, Trimellitic Anhydride Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Aqua, Formaldehyde, Amber Powder, Dead Sea Salt, Potassium Iodide, Benzophenone - 3, Hydrolyzed Silk, Trimethylpentanediyl Dibenzoate, Polyvinyl Butyral, CI 60725, CI 16035.

Krajina pôvodu: Rusko.

Objem: 8 ml

false
×

OZNAM

Vážený zákazníci, 

v súlade s uznesením vlády Slovenskej republiky Č. 113 z 15. marca 2020 podľa § 12 ods. 2 písm. f) a § 48 ods. 4 písm. e) zákona Č. 355/2007 Z. z. ostali naše predajne v BB a ZV  ZATVORENÉ.

Predaj všetkého nami ponúkaného tovaru funguje aj cez internetový obchod www.babuska.sk

AKCIA - 10% na skoro všetko 

Zlacneli sme pre Vás skoro celý sortimen tovaru. Akcia platí iba pre nákup v e-shope.

PROSBA!!! 

Máme na Vás prosbu v mene celej našej spoločnosti, a samozrejme hlavne v mene kuriérov, ktorí denno-denne riskujú svoje zdravie, aby Vám mohli doručiť Vaše objednávky.

Pri Vašich objednávkach v prípade platby na dobierku použite na platbu u kuriéra bankovú kartu(minimalizujte hotovosť), alebo zvolte pri zadávaní objednávky v eshope platbu vopred bankovým prevodom.

Cieľom je minimalizovanie dobierok a následnej manipulácie s hotovosťou, či už u príjemcov, kuriérov a následne v bankách, ktoré skracujú otváracie hodiny. Samozrejme tu prichádza hlavne zdravotný aspekt podávania a manipulovania s hotovosťou. 

Ďakujeme

Vaša Bábuška. 

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info