SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Živokosť (kostihoj) prehrievajúca s chondroitínom 125 ml

Živokosť (kostihoj) prehrievajúca s chondroitínom 125 ml

Skladom NOVINKA AKCIA

Balzam Živokosť pomáha zmierňovať zápal a bolesť kĺbov, zadnej a dolnej časti chrbta, svalov a šliach, urýchľuje regeneráciu poškodených tkanív po zlomeninách, podvrtnutiach, modrinách.

  • Cena: 9,35 €
  • Pred zľavou: 11 €
  • Zľava: 1,65 €

Balzam obsahuje extrakty liečivých bylín ako sú kostihoj, čierne korenie, šípky, lopúch, zlatý fúz, nátržnica močiarna, mravčí lieh, mumio a chondroitin sulfát.

Chondroitín - hlavná podstata synoviálnej tekutiny - sa podieľa na výstavbe chrupavky, maziva kĺbového povrchu, má stimulačný účinok na regeneráciu tkaniva chrupavky.Badyagi extrakt znižuje opuchy a podporuje ústup modrín.

Glukosamín je zapojený do tvorby chrupavky, šliach, kĺbovej tekutiny, spojivového tkaniva kože. S pomocou balzamu je výhodné zvýšiť pružnosť kĺbovej chrupavky po poraneniach, chráni pred zaťažením.

Chondroitín sulfát je špecifická unikátna zložka chrupavky. Okrem úlohy nenahraditeľného materiálu pre výstavbu a obnovu chrupaviek, chráni chondroitín tkanivá chrupavky a kolagén pred zničením.

Kostihojový extrakt poskytuje intenzívny analgetický, protizápalový a prírodný regeneračný efekt.

Prírodné esenciálne oleje z jalovca, klinčekov, eukalyptu, rozmarínu a kayeputa majú protizápalový účinok, zvyšujú lokálny imunitný systém a urýchľujú regeneráciu kožných buniek, zlepšujú krvný obeh.Balzam obsahuje extrakty liečivých bylín ako sú kostihoj, šípky, lopúch, šišák, zlatý fúz, nátržnicu močiarnu, mravčí lieh, mumio a chondroitin sulfát.

Použitie:

-ako masážny krém pri bolestiach kĺbov, po úrazoch (zlomeniny, výrony, natiahnuté svaly a šlachy)
-na regeneráciu a rýchlo obnovuje funkčnosť
-proti zápalové účinky
-proti opuchom, zlepšuje prekrvenie a výživu
-posilňuje kosti, spevňuje väzivá a chrupavky
-odvádza soli.

Spôsob použitia: Nanášame na bolestivé miesto 3 - 5 minút 2 - 3 krát denne. Doporučené trvanie masážnej kúry: 3-5 týždňov.

Ingredients: water, stearic acid, glycerin, sunflower oil, cetearyl alcohol, cetearylsulfate sodium, sodium lauryl sulfate, lanolin, propylene glycol, chondroitin sulfate, oil extracts of pepper, dogrose, burdock, skullcap, basketplant, comarum, propylene glycol extract of comfrey (larkspur), tea tree essential oil, D-pantheol, formic alcohol, amberat, N-(4-nitro-2-phenoxyphenyl) methanesulfonamide, sodium hydroxide, tetrabutylhydroquinone, citric acid, perfume composition, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, sugar color dye, benzyl salicylate, limonene, hexyl cinnamal, butylphenyl, methylpropional. 

Krajina pôvodu: Rusko

 

Alternatívne produkty

Živokosť (kostihoj) s chondroitínom, 125 ml.

Živokosť (kostihoj) s chondroitínom, 125 ml.

  • 9,35 €
  • 11 € Zľava: 1,65 €
 ks
Živokosť (kostihoj) prehrievajúca s chondroitínom, 75 ml.

Živokosť (kostihoj) prehrievajúca s chondroitínom, 75 ml.

Živokosť(kostihoj) so včelím jedom 125 ml

Živokosť(kostihoj) so včelím jedom 125 ml

  • 9,35 €
  • 11 € Zľava: 1,65 €
 ks
Živokosť (kostihoj) ochladzujúca s chondroitínom 125 ml

Živokosť (kostihoj) ochladzujúca s chondroitínom 125 ml

  • 9,35 €
  • 11 € Zľava: 1,65 €
 ks
false
×

OZNAM

Vážený zákazníci, 

v súlade s uznesením vlády Slovenskej republiky Č. 113 z 15. marca 2020 podľa § 12 ods. 2 písm. f) a § 48 ods. 4 písm. e) zákona Č. 355/2007 Z. z. ostali naše predajne v BB a ZV  ZATVORENÉ.

Predaj všetkého nami ponúkaného tovaru funguje aj cez internetový obchod www.babuska.sk

AKCIA - 15% na skoro všetko - Zlacneli sme pre Vás skoro celý sortimen tovaru o 15%  Akcia platí iba pre nákup v e-shope.

PROSBA!!! 

Máme na Vás prosbu v mene celej našej spoločnosti, a samozrejme hlavne v mene kuriérov, ktorí denno-denne riskujú svoje zdravie, aby Vám mohli doručiť Vaše objednávky.

Preferujte prosím na Vašich objednávkach v prípade platby na dobierku použite na platbu u kuriéra bankovú kartu(minimalizujte hotovosť), alebo zvolte pri zadávaní objednávky v eshope platbu vopred bankovým prevodom.

Cieľom je minimalizovanie dobierok a následnej manipulácie s hotovosťou, či už u príjemcov, kuriérov a následne v bankách, ktoré skracujú otváracie hodiny. Samozrejme tu prichádza hlavne zdravotný aspekt podávania a manipulovania s hotovosťou. 

Ďakujeme

Vaša Bábuška. 

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info