SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Šungitový krém so sabelníkom 125 ml

Šungitový krém so sabelníkom 125 ml

Skladom NOVINKA

Šungit je unikátny prírodný minerál, ktorý obsahuje viac než 20 stopových prvkov. Má vysoké antiseptické, protizápalové účinky a vysokú úroveň vstrebávania.

 • Cena: 9,90 €
 • Pred zľavou: 11 €
 • Zľava: 1,10 €

Výrobca: Rusko

Šungit je prírodný minerál so zvláštnou kryštalickou mriežkou, ktorej základom je uhlík. Tento nerast ako jediný na zemi obsahuje fullerény (objavené v roku 1985), nový typ molekulárnej formy uhlíka. Jeho molekuly obsahujú magické atómové číslo C60. Fullerény vďaka svojej štruktúre majú celý rad unikátnych fyzikálnych a chemických vlastností vrátane silných ochranných účinkov. Základnou zložkou balzamu je šungit, voda obohatená iontami striebra a mumia.Má výborné protizápalové účinky, odstraňuje opuchy, ukľudňuje a zmierňuje bolesť, zlepšuje mikrocirkuláciu v tkanivách.Až v súčasnej dobe sa podarilo ešte viacej poodhaliť rúško skrývajúce celý komplex výnimočných charakteristík šungitu, vďaka ktorým môže byť plným právom nazývaný kameňom zdravia.

Nátržnica močiarna(sabelník) je liečivá bylina s výrazným biostimulačným, protizápalovým, analgetickým, protireumatickým a regeneračným účinkom.

Účinky:

 • má protizápalové účinky
 • odstraňuje opuchy
 • upokojuje a zmierňuje bolesť
 • zlepšuje mikrocirkuláciu v tkanivách
 • čistí kĺby od kyseliny močovej a soli
 • pomáha pri reume,artritíde a iných ochoreniach pohybového aparátu.

Ingredients:water,glycerin,dimenthicone,sunflower oil, caprylic/caprictriglycerides,glyceryl stearate,cetearyl alcohol, isohexadecane,stearic acid,potassium cetylphosphate,cyclopentasiloxane,cyclohexasiloxane,propylene glycol, propylene glycol extracts of saber,aloe,ginseng, oil extracts of wormwood,St.John´s wort,hydrolyzed collageen,amberat,cedar oil, schungite ,vitanol,carbomer,lactic acid,perfume composition,disodium salt EDTA, triethanolamine,methyl paraben,propyl paraben,diazolidinyl urea, methylchloroisothiazolinone,methyllisothiazolinone,cinnamic alcohol.

Spôsob použitia:  Naneste krém a masírujte do jeho úplného vstrebania 2-3 krát denne. Podľa možností nechajte v teple a v kľude. Doba používania 3-5 týždňov.

Upozornenie: nepoužívať pri individuálnej neznášanlivosti na jednotlivé zložky gélu. Nie je vhodný pre deti.

Skladovanie: na tmavom mieste do 25°C. Ukladajte mimo dosah detí.

Obsah: 125 ml

Krajina pôvodu: Rusko

Alternatívne produkty

Šungit krém 125 ml - 2ks!

Šungit krém 125 ml - 2ks!

Šungitový krém so včelím jedom 125 ml 1

Šungitový krém so včelím jedom 125 ml 1

 • 9,90 €
 • 11 € Zľava: 1,10 €
 ks
Šungitový krém so včelím jedom 50 ml

Šungitový krém so včelím jedom 50 ml

 • 5,85 €
 • 6,50 € Zľava: 0,65 €
 ks
Aktivujúci šungit krém - balzam na telo 75 ml

Aktivujúci šungit krém - balzam na telo 75 ml

 • 7,20 €
 • 8 € Zľava: 0,80 €
 ks
false
×

OZNAM

Vážený zákazníci, 

v súlade s uznesením vlády Slovenskej republiky Č. 113 z 15. marca 2020 podľa § 12 ods. 2 písm. f) a § 48 ods. 4 písm. e) zákona Č. 355/2007 Z. z. ostali naše predajne v BB a ZV  ZATVORENÉ.

Predaj všetkého nami ponúkaného tovaru funguje aj cez internetový obchod www.babuska.sk

AKCIA - 10% na skoro všetko 

Zlacneli sme pre Vás skoro celý sortimen tovaru. Akcia platí iba pre nákup v e-shope.

PROSBA!!! 

Máme na Vás prosbu v mene celej našej spoločnosti, a samozrejme hlavne v mene kuriérov, ktorí denno-denne riskujú svoje zdravie, aby Vám mohli doručiť Vaše objednávky.

Pri Vašich objednávkach v prípade platby na dobierku použite na platbu u kuriéra bankovú kartu(minimalizujte hotovosť), alebo zvolte pri zadávaní objednávky v eshope platbu vopred bankovým prevodom.

Cieľom je minimalizovanie dobierok a následnej manipulácie s hotovosťou, či už u príjemcov, kuriérov a následne v bankách, ktoré skracujú otváracie hodiny. Samozrejme tu prichádza hlavne zdravotný aspekt podávania a manipulovania s hotovosťou. 

Ďakujeme

Vaša Bábuška. 

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info