SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Šungitový krém so včelím jedom 125 ml

Šungitový krém so včelím jedom 125 ml

Skladom NOVINKA

Šungit je unikátny prírodný minerál, ktorý obsahuje viac než 20 stopových prvkov. Má vysoké antiseptické, protizápalové účinky a vysokú úroveň vstrebávania.

  • Cena: 11 €

Výrobca: Rusko

Šungit je prírodný minerál so zvláštnou kryštalickou mriežkou, ktorej základom je uhlík. Tento nerast ako jediný na zemi obsahuje fullerény (objavené v roku 1985), nový typ molekulárnej formy uhlíka. Jeho molekuly obsahujú magické atómové číslo C60. Fullerény vďaka svojej štruktúre majú celý rad unikátnych fyzikálnych a chemických vlastností vrátane silných ochranných účinkov. Základnou zložkou balzamu je šungit, voda obohatená iontami striebra a mumia.Má výborné protizápalové účinky, odstraňuje opuchy, ukľudňuje a zmierňuje bolesť, zlepšuje mikrocirkuláciu v tkanivách.Až v súčasnej dobe sa podarilo ešte viacej poodhaliť rúško skrývajúce celý komplex výnimočných charakteristík šungitu, vďaka ktorým môže byť plným právom nazývaný kameňom zdravia.

Včelí jed - má protizápalové, analgetické, antibakteriálne účinky. Je zohrievajúci, čím pôsobí na lepšiu činnosť krvného obehu. Zlepšuje výživu kĺbových tkanív. 

Účinky:

  • má protizápalové účinky,
  • odstraňuje opuchy,
  • upokojuje a zmierňuje bolesť,
  • zlepšuje mikrocirkuláciu v tkanivách,
  • aktivuje krvný obeh a zlepšuje metabolizmus,
  • je vhodný pri prevencií kĺbových ochorení,
  • pomáha pri chronických zápalových procesoch.

Ingredients:water,glycerin,dimenthicone,sunflower oil,caprylic/caprictriglycerides,glyceryl stearate,cetearyl,alcohol, isohexadecane,stearic acid,potassium cetylphosphate,cyclopentasiloxane,cyclohexasiloxane,propylene glycol, propylene glycol extracts of aloe,ginseng, oil extracts of sage,St.John´s wort,hydrolyzed collageen,amberat,codar oil, shungitevitanol,carbomer,lactic acid,fragrance composition,disodium salt EDTA,raw bee venom, triethanolamine,methyl paraben,propyl paraben,diazolidinyl urea, methylchloroisothiazolinone,methyllisothiazolinone,cinnamic alcohol.

Spôsob použitia: krém-balzam nanesieme krúživým pohybom v priebehu 3 – 5 minút až do úplného vstrebania 2 – 3 x denne v priebehu 3 – 5 týždňov. Po aplikácii zostať v teple a pokoji.

Upozornenie: nepoužívať pri individuálnej neznášanlivosti na jednotlivé zložky gélu. Nie je vhodný pre deti.

Skladovanie: na tmavom mieste do 25°C. Ukladajte mimo dosah detí.

Obsah: 125 ml

Krajina pôvodu: Rusko

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info