SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Šungitový krém so včelím jedom 125 ml 1

Šungitový krém so včelím jedom 125 ml 1

Skladom

Šungit je unikátny prírodný minerál, ktorý obsahuje viac než 20 stopových prvkov. Má vysoké antiseptické, protizápalové účinky a vysokú úroveň vstrebávania.

  • Cena: 11 €

Výrobca: Rusko

Šungit je prírodný minerál so zvláštnou kryštalickou mriežkou, ktorej základom je uhlík. Tento nerast ako jediný na zemi obsahuje fullerény (objavené v roku 1985), nový typ molekulárnej formy uhlíka. Jeho molekuly obsahujú magické atómové číslo C60. Fullerény vďaka svojej štruktúre majú celý rad unikátnych fyzikálnych a chemických vlastností vrátane silných ochranných účinkov. Základnou zložkou balzamu je šungit, voda obohatená iontami striebra a mumia.Má výborné protizápalové účinky, odstraňuje opuchy, ukľudňuje a zmierňuje bolesť, zlepšuje mikrocirkuláciu v tkanivách.Až v súčasnej dobe sa podarilo ešte viacej poodhaliť rúško skrývajúce celý komplex výnimočných charakteristík šungitu, vďaka ktorým môže byť plným právom nazývaný kameňom zdravia.

Včelí jed - má protizápalové, analgetické, antibakteriálne účinky. Je zohrievajúci, čím pôsobí na lepšiu činnosť krvného obehu. Zlepšuje výživu kĺbových tkanív. 

Účinky:

  • má protizápalové účinky,
  • odstraňuje opuchy,
  • upokojuje a zmierňuje bolesť,
  • zlepšuje mikrocirkuláciu v tkanivách,
  • aktivuje krvný obeh a zlepšuje metabolizmus,
  • je vhodný pri prevencií kĺbových ochorení,
  • pomáha pri chronických zápalových procesoch.

Ingredients:water,glycerin,dimenthicone,sunflower oil,caprylic/caprictriglycerides,glyceryl stearate,cetearyl,alcohol, isohexadecane,stearic acid,potassium cetylphosphate,cyclopentasiloxane,cyclohexasiloxane,propylene glycol, propylene glycol extracts of aloe,ginseng, oil extracts of sage,St.John´s wort,hydrolyzed collageen,amberat,codar oil, shungitevitanol,carbomer,lactic acid,fragrance composition,disodium salt EDTA,raw bee venom, triethanolamine,methyl paraben,propyl paraben,diazolidinyl urea, methylchloroisothiazolinone,methyllisothiazolinone,cinnamic alcohol.

Spôsob použitia: krém-balzam nanesieme krúživým pohybom v priebehu 3 – 5 minút až do úplného vstrebania 2 – 3 x denne v priebehu 3 – 5 týždňov. Po aplikácii zostať v teple a pokoji.

Upozornenie: nepoužívať pri individuálnej neznášanlivosti na jednotlivé zložky gélu. Nie je vhodný pre deti.

Skladovanie: na tmavom mieste do 25°C. Ukladajte mimo dosah detí.

Obsah: 125 ml

Krajina pôvodu: Rusko

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info