SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Vlasový soľný sprej na objem a vlny - 150ml. Záruka do konca decembra 2021

Vlasový soľný sprej na objem a vlny - 150ml. Záruka do konca decembra 2021

Skladom

Soľný sprej s minerálmi morskej vody je perfektný prostriedok na vytvorenie objemu a kučier v plážovom štýle.

  • Cena: 4,90 €
  • Pred zľavou: 6 €
  • Zľava: 1,10 €

Výrobca: Rusko

Sprej dodáva vlasom pevnosť a objem, vytvára ideálny plážový vzhľad a zabezpečuje ľahkú a spoľahlivú fixáciu. Morská soľ a keratín majú posilňujúci, regeneračný a hzdratačný účinok na štruktúru vlasov, dodávajú im životnú silu a zamatový lesk. Extrakt morských rias a vitamín B3 vyživujú a hydratujú vlasy. Keratín vyplní a vyživý  vlasy do hĺbky. Vlasy sa stávajú dokonale vyživené, zregenerované, krásne držia tvar bez zlepenia. 

Stupeň fixácie: stredný (3).

Neobsahuje parabény, minerálne oleje, EDTA, MIT!

Spôsob použitia: Pred použitím dobre pretraste. Rovnomerne postiekajte vlhké vlasy. Potom vlasy nechajte voľne vyschnúť alebo ich upravte fénom.

Upozornenie: Vyhnite sa kontaktu s očami. Pri ich zasiahnutí vypláchnite veľkým množstvom vody.

Zloženie: Aqua, chlorid sodný (morská soľ) (morská soľ), kopolymér maltodextrínu / VP, síran horečnatý, rastlinný glycerín (na rastlinnej báze), hydrolyzovaný keratín (hydrolyzovaný keratín), extrakt z Fucus Vesiculosus (extrakt z Fucus), extrakt z feniklu), extrakt z laminátu (Lucaria) ) Výťažok (Laminaria extrakt), Laminaria Japonica (Japan Laminaria) Výťažok (Japonský Laminaria extrakt), Sargassum Pallidum (výťažok z morských rias), Výťažok Sargassa Brown Algae), niacínamid (vitamín B3), Panthenol (provitamín B5), Polysorbát 20, Parfumy Penoxyetanol, etylhexylglycerín, sorbát draselný, benzoát sodný

Krajina pôvodu: Rusko

Objem: 150 ml

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info