SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

ECO lab - ARGAN SPA - šampón + balzam na vlasy

ECO lab - ARGAN SPA - šampón + balzam na vlasy

Skladom AKCIA

Šampón + balzam určený pre luxusnú starostlivosť o veľmi poškodené a farbené vlasy.

  • Cena: 12,40 €
  • Pred zľavou: 15,20 €
  • Zľava: 2,80 €

1. ARGAN SPA - šampón na vlasy pre vážne poškodené a farbené vlasy - hlboká výživa a regenerácia

Šampón určený pre luxusnú starostlivosť o veľmi poškodené a farbené vlasy. Obsahuje viac ako 97,2% ingrediencií rastlinného pôvodu. Obsahuje olejový extrakt z puškvorca ,organický arganový olej, organický avokádový olej, extrakt z pagaštanu, koreň zázvoru. Toto dokonalé zloženie posilňuje vlasy, dodáva hlbokú výživu a regeneráciu vlasom, navracia vlasom lesk a pružnosť, vlasy rozmaznáva vitamínmi a stopovými prvkami. Vlasy sa stávajú luxusne vyživené do hľbky.

- výťažok z puškvorca - posilňuje vlasy a zabraňuje vypadávaniu vlasov, vyživuje, odstraňuje lupiny, zlepšuje krvný obeh v pokožke hlavy tak, že vlasové folikuly sú lepšie okysličené, stimuluje rast vlasov.
- organický orechový olej - preniká hlboko do vlasovej štruktúry, obnovuje lesk vlasov, obnovuje pružnosť a rast vlasov, zabraňuje štiepaniu končekov, chráni vlasy farbené a veľmi poškodené.
- organický extrakt z avokáda - vlasy rozmaznáva vitamínmi a stopovými prvkami, stimuluje rast vlasov.

Neobsahuje SLS, SLES, parabény a silikóny

Použitie: naneste dostatočné množstvo šampónu na vlhké vlasy. Napeňte a opláchnite teplou vodou. podľa potreby zopakujte.

Objem: 350 ml
Krajina pôvodu: RU

2. ARGAN SPA - balzam na vlasy pre vážne poškodené a farbené vlasy - hlboká výživa a regenerácia

Arganový balzam pre vážne poškodené a farbené vlasy. Obsahuje viac ako 97,2% ingrediencií rastlinného pôvodu. Obsahuje olejový extrakt z puškvorca ,organický arganový olej, organický avokádový olej, extrakt z pagaštanu, koreň zázvoru. Toto dokonalé zloženie posilňuje vlasy, dodáva hlbokú výživu a regeneráciu vlasom, navracia vlasom lesk a pružnosť, vlasy rozmaznáva vitamínmi a stopovými prvkami. Vlasy sa stávajú luxusne vyživené do hľbky.

Neobsahuje žiadne parabény a silikóny

Použitie: naneste potrebné množstvo bazlamu do šampónom umytých vlasov. Nechajte pôsobiť 3-5min a opláchnite teplou vodou.

Objem: 350 ml
Krajina pôvodu: RU

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info