SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

BA 17 bylinný domáci šampón pre všetky typy vlasov

BA 17 bylinný domáci šampón pre všetky typy vlasov

VYPREDANÉ

Domáci šampón babičky Agáty na každý deň je vytvorený na základe výťažkov zo 17 sibírskych byliniek, chmeľových šišiek, cibuľových šupiek, ražného chleba a propolisu vnáleve z rozmrznutej vody.

Výrobca: Rusko

Domáci šampón babičky Agáty na každý deň je vytvorený na základe výťažkov zo 17 sibírskych byliniek, chmeľových šišiek, cibuľových šupiek, ražného chleba a propolisu vnáleve z rozmrznutej vody. Šampón, ktorého základ tvorí rozmrznutá voda v spojení s overenými domácimi prostriedkami, je vhodný na výživu vlasov. Zaisťuje jemnú a efektívnu starostlivosť o vlasy, preto je vhodný na každodenné použitie.

Spôsob použitia: Naneste šampón na vlhké vlasy, jemne masírujte až sa vytvorí pena. Potom opláchnite. Tento šampón je vhodný na každodenné použitie. Z dôvodu veľkého množstva prírodných zložiek môže dôjsť k zakaleniu. Nie je to závada produktu. Pred použitím pretrepať.

Upozornenie: Nepoužívať pri individuálnej neznášanlivosti na jednotlivé zložky.

Ingrediencie: Aqua nivalis, Siberian Herbals Water Complex®, Magnesium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Chloride, Secale Cereale Seed Extract, Allium Cepa(Onion) Root Extract, Humulus Lupulus Extract, Propolis, Guar Gum, Citric Acid, Parfum, Kathon.

Neobsahuje SLS, parabény, silikóny, PEG a stopy ropných produktov.

Krajina pôvodu: Rusko

Objem: 350 ml

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info