SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Divoký čaj - Senovka grécka

Divoký čaj - Senovka grécka

Skladom NOVINKA

Divoký čaj Senovka grécka ozdobí váš deň jasnou vôňou a ľahkou orechovou príchuťou s horkou chuťou. Semená senovky gréckej,pestrec mariánsky a kurkuma sú harmonickým charakteristickým zložením, ktoré dodávaju mladosť a krásu.

  • Cena: 7,11 €
  • Pred zľavou: 7,90 €
  • Zľava: 0,79 €

Svet je plný úžasných tradícií a receptov. Zahrievajúce nápoje z prírodných surovín vznikli dávno pred objavením  čaju. Naši predkovia so špeciálnou tradíciou a tvorivosťou pripravili čajové kompozície z divokých surovín, ktoré miešali širokú škálu ovocia, semien, koreňov a korenia. Kombinácie boli skutočne magické, pretože boli vytvorené s dušou.

Zloženie: Senovka grécka (semená), pestrec mariánsky (semená), kurkuma.

- senovka grécka - pôsobí na trávenie, najmä na podporu zdravej a správnej žalúdočnej a črevnej činnosti. Pomáha tiež na zníženie hladiny krvného cukru,na zníženie cholesterolu a pri nadmernom búšení srdca. Taktiež pomáha pri ochoreniach dýchacej sústavy, napríklad na bolesť v krku či angínu, uľahčuje tiež vykašliavanie
- Čistiaci pestrec mariánsky -  je bylinka s vysokým obsahom látky Silymarín, ktorej najdôležitejšou funkciou je ochrana pečeňových buniek. Pestrec podporuje zdravie žlčníka a pečene, čistí a regeneruje pečeň. Optimalizuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi, a ovplyvňuje aj činnosť srdca a tráviaceho systému.
- Antioxidant kurkuma- pôsobí proti zápalom, bolestiam kĺbov, baktériám a nadváhe. Urýchľuje odstraňovanie nepotrebných buniek z organizmu, zaceľuje jazvy, podporuje imunitu a činnosť neurónov.

Neobsahuje žiadne konzervačné látky, farbivá ani arómy.

Spôsob použitia: 1 čajovú lyžičku zalejeme 100 ml vriacej vody.

Kontraindikácie: možná intolerancia na jednotlivé zložky produktu.

Krajina pôvodu: Rusko

Obsah: 90 g

false
×

OZNAM

Vážený zákazníci, 

v súlade s uznesením vlády Slovenskej republiky Č. 113 z 15. marca 2020 podľa § 12 ods. 2 písm. f) a § 48 ods. 4 písm. e) zákona Č. 355/2007 Z. z. ostali naše predajne v BB a ZV  ZATVORENÉ.

Predaj všetkého nami ponúkaného tovaru funguje aj cez internetový obchod www.babuska.sk

AKCIA - 10% na skoro všetko 

Zlacneli sme pre Vás skoro celý sortimen tovaru. Akcia platí iba pre nákup v e-shope.

PROSBA!!! 

Máme na Vás prosbu v mene celej našej spoločnosti, a samozrejme hlavne v mene kuriérov, ktorí denno-denne riskujú svoje zdravie, aby Vám mohli doručiť Vaše objednávky.

Pri Vašich objednávkach v prípade platby na dobierku použite na platbu u kuriéra bankovú kartu(minimalizujte hotovosť), alebo zvolte pri zadávaní objednávky v eshope platbu vopred bankovým prevodom.

Cieľom je minimalizovanie dobierok a následnej manipulácie s hotovosťou, či už u príjemcov, kuriérov a následne v bankách, ktoré skracujú otváracie hodiny. Samozrejme tu prichádza hlavne zdravotný aspekt podávania a manipulovania s hotovosťou. 

Ďakujeme

Vaša Bábuška. 

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info