SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Arganový olej na posilnenie slabých a lámavých vlasov 200ml. Záruka do konca mája 2020 - 4ks!

Arganový olej na posilnenie slabých a lámavých vlasov 200ml. Záruka do konca mája 2020 - 4ks!

Skladom AKCIA

Tento unikátny komplex olejov, ktorého základom je argánový olej posilnuje slabé, suché a lámavé vlasy.

  • Cena: 6,90 €
  • Pred zľavou: 9,30 €
  • Zľava: 2,40 €

Arganový olej na posilnenie slabých a lámavých vlasov 200ml

Tento unikátny komplex olejov, ktorého základom je argánový olej posilnuje slabé, suché a lámavé vlasy. Obsahuje vitamín E, ktorý nádherne posilňuje vlasy a urýchľuje ich rast, upokojuje pokožku hlavy, kolagén posilňuje vlasy, obnovuje ich pružnosť a pevnosť, olej z pšeničných klíčkov chráni vlasy pred vysušením , dodáva vlasom mäkkosť, hebkosť a krásny lesk.

Arganový olej - chráni vlasy pred účinkami nepriaznivých vonkajších faktorov, hydratuje a vyživuje vlasy, obnovuje zdravú štruktúru vlasov, ktoré sa stávajú silnejšie a lesklejšie.
Olivový olej - posilňuje a urýchľuje rast vlasov, regeneruje poškodené a lámavé vlasy, zabraňuje štiepeniu, zabraňuje vzniku lupín, hydratuje a dodáva prirodzený lesk.
Organický olej zo sladkých mandlí - posilňuje vlasy, stimuluje ich rast, dodáva pružnosť a lesk.
Komplex mliečnych proteínov - vlasy vyživuje a spevňuje
Výrobok neobsahuje SLS, SLES, silikóny a parabény, syntetické farbivá a konzervačné látky

Použitie:
Naneste olej na suché alebo vlhké vlasy umyté šampónom, naneste rovnomerne po celej dĺžke a necháme 1-2 hodiny pôsobiť alebo cez noc. Umyte teplou vodou.

Zloženie INCI: arganový olej, organický olivový olej, kaprylovej / kaprinovej kyseliny triglyceridov, Organický mandľový olej, organický olej pšeničné klíčky, tokoferol acetát (vitamín E), kolagén, Milk Peptide (komplex mliečnyproteín)

Objem 200 ml
Krajina pôvodu: Rusko
Držiteľ rozhodnutia o registrácii (registrácia CPNP): LD Stels

false
×

OZNAM

Vážený zákazníci, 

v súlade s uznesením vlády Slovenskej republiky Č. 113 z 15. marca 2020 podľa § 12 ods. 2 písm. f) a § 48 ods. 4 písm. e) zákona Č. 355/2007 Z. z. ostali naše predajne v BB a ZV  ZATVORENÉ.

Predaj všetkého nami ponúkaného tovaru funguje aj cez internetový obchod www.babuska.sk

AKCIA - 10% na skoro všetko 

Zlacneli sme pre Vás skoro celý sortimen tovaru. Akcia platí iba pre nákup v e-shope.

PROSBA!!! 

Máme na Vás prosbu v mene celej našej spoločnosti, a samozrejme hlavne v mene kuriérov, ktorí denno-denne riskujú svoje zdravie, aby Vám mohli doručiť Vaše objednávky.

Pri Vašich objednávkach v prípade platby na dobierku použite na platbu u kuriéra bankovú kartu(minimalizujte hotovosť), alebo zvolte pri zadávaní objednávky v eshope platbu vopred bankovým prevodom.

Cieľom je minimalizovanie dobierok a následnej manipulácie s hotovosťou, či už u príjemcov, kuriérov a následne v bankách, ktoré skracujú otváracie hodiny. Samozrejme tu prichádza hlavne zdravotný aspekt podávania a manipulovania s hotovosťou. 

Ďakujeme

Vaša Bábuška. 

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info