SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

ARGAN SPA - balzam na vlasy pre vážne poškodené a farbené vlasy - hlboká výživa a regenerácia 350 ml. Záruka do konca mája 2020 - 3ks!

ARGAN SPA - balzam na vlasy pre vážne poškodené a farbené vlasy - hlboká výživa a regenerácia 350 ml. Záruka do konca mája 2020 - 3ks!

Skladom

Arganový balzam pre vážne poškodené a farbené vlasy.

  • Cena: 6 €
  • Pred zľavou: 7,60 €
  • Zľava: 1,60 €

ARGAN SPA - balzam na vlasy pre vážne poškodené a farbené vlasy - hlboká výživa a regenerácia

Arganový balzam pre vážne poškodené a farbené vlasy. Obsahuje viac ako 97,2% ingrediencií rastlinného pôvodu. Obsahuje olejový extrakt z puškvorca ,organický arganový olej, organický avokádový olej, extrakt z pagaštanu, koreň zázvoru. Toto dokonalé zloženie posilňuje vlasy, dodáva hlbokú výživu a regeneráciu vlasom, navracia vlasom lesk a pružnosť, vlasy rozmaznáva vitamínmi a stopovými prvkami. Vlasy sa stávajú luxusne vyživené do hľbky.

- výťažok z puškvorca - posilňuje vlasy a zabraňuje vypadávaniu vlasov, vyživuje, odstraňuje lupiny, zlepšuje krvný obeh v pokožke hlavy tak, že vlasové folikuly sú lepšie okysličené, stimuluje rast vlasov.
- orechový olej - preniká hlboko do vlasovej štruktúry, obnovuje lesk vlasov, obnovuje pružnosť a rast vlasov, zabraňuje štiepaniu končekov, chráni vlasy farbené a veľmi poškodené.
- organický extrakt z avokáda - vlasy rozmaznáva vitamínmi a stopovými prvkami, stimuluje rast vlasov.

Neobsahuje žiadne parabény a silikóny

Použitie: naneste potrebné množstvo bazlamu do šampónom umytých vlasov. Nechajte pôsobiť 3-5min a opláchnite teplou vodou.

Zloženie INCI: Aqua, Acorus Calamus Extract, Argana Oil (olej arganový), Organic Avocado Extract (organický extrakt z avokáda), Aesculus Hippocastanus (extrakt s pagaštanu konského), Zingiber Officinale Extract, Glycerin, Behenamidopropyl Dimethylamine, Glyceryl Monostearate, Glyceryl Stearate SE, Perfume, Lactic Acid, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol
Objem: 350 ml
Krajina pôvodu: RU
Držiteľ rozhodnutia o registrácii (registrácia CPNP): LD Stels

false
×

OZNAM

Vážený zákazníci, 

v súlade s uznesením vlády Slovenskej republiky Č. 113 z 15. marca 2020 podľa § 12 ods. 2 písm. f) a § 48 ods. 4 písm. e) zákona Č. 355/2007 Z. z. ostali naše predajne v BB a ZV  ZATVORENÉ.

Predaj všetkého nami ponúkaného tovaru funguje aj cez internetový obchod www.babuska.sk

AKCIA - 10% na skoro všetko 

Zlacneli sme pre Vás skoro celý sortimen tovaru. Akcia platí iba pre nákup v e-shope.

PROSBA!!! 

Máme na Vás prosbu v mene celej našej spoločnosti, a samozrejme hlavne v mene kuriérov, ktorí denno-denne riskujú svoje zdravie, aby Vám mohli doručiť Vaše objednávky.

Pri Vašich objednávkach v prípade platby na dobierku použite na platbu u kuriéra bankovú kartu(minimalizujte hotovosť), alebo zvolte pri zadávaní objednávky v eshope platbu vopred bankovým prevodom.

Cieľom je minimalizovanie dobierok a následnej manipulácie s hotovosťou, či už u príjemcov, kuriérov a následne v bankách, ktoré skracujú otváracie hodiny. Samozrejme tu prichádza hlavne zdravotný aspekt podávania a manipulovania s hotovosťou. 

Ďakujeme

Vaša Bábuška. 

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info