SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Zubná pasta "Green Altaj" s koloidným striebrom 75 ml

Zubná pasta "Green Altaj" s koloidným striebrom 75 ml

Skladom

Zubná pasta má vynikajúce antibakteriálne a silné protizápalové vlastnosti, ktoré sú výsledkom pôsobenia striebra a prírodného antibiotika propolisu. Úspešne čistí, stará sa o ďasná a ústnu sliznicu , osviežuje dych.

  • Cena: 6,30 €

Zubná pasta pomáha predchádzať vzniku parodontitídy, zabraňuje tvorbe povlakov. Posilňuje ďasná, odstraňuje ich krvácanie, deodorizuje a osviežuje ústnu dutinu.  Je účinná na boj proti zubnému kazu a ochoreniam ďasien. Zubná pasta má vynikajúce antibakteriálne a sine protizápalové vlastnosti, ktoré sú výsledkom pôsobenia  kolonoidného striebra a prírodného antibiotika propolisu. Úspešne čistí, stará sa o ďasná a ústnu sliznicu , osviežuje dych.

Koloidné striebro - tento vzácny kov dokonale dezinfikuje a zabraňuje tvorbe povlakov. V kombinácii s propolisom má protizápalový účinok, ktorého výsledok je zrejmý z prvých aplikácií.

Spôsob aplikácie: naneste malé množstvo pasty na kefku a čistite si zuby 1-2 minúty ľahkými pohybmi. Vypláchnite si ústa a v prípade potreby postup zopakujte. Používajte ráno aj večer. 

Zloženie: voda, sorbitol, oxid kremičitý, karboxymetylcelulóza, xantánová guma, kokosylizotonát sodný, PEG-400, xylitol, mentyllaktát, hydrogenuhličitan sodný, chlorofylový extrakt z borovicových ihiel a gumový extrakt z altai céder, múmie, sacharinát sodný, benzoan sodný, oxid titaničitý, 5 mikrónov.

Kontraindikácie: nepoužívajte pri individuálnej intolerancii na zložky produktu. 

Obsah: 75 ml

Krajina pôvodu: Rusko 

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info