SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Cafe mimi - vodeodolný krém na opaľovanie s SPF 15+

Cafe mimi - vodeodolný krém na opaľovanie s SPF 15+

Skladom

Vodeodolný krém na opaľovanie s SPF15 + poskytuje ochranu UVA / UVB v mestskom prostredí alebo v zamračených plážových dňoch.

  • Cena: 5,40 €
  • Pred zľavou: 6 €
  • Zľava: 0,60 €

Vodeodolný krém na opaľovanie s SPF15 + poskytuje ochranu UVA / UVB v mestskom prostredí alebo v zamračených plážových dňoch. Krém zmäkčuje pokožku a zabraňuje jej vysúšaniu a olupovaniu. Výrobok je odolný voči vode, obsahuje vitamíny E a F.

Použitie: Krém si rovnomerne naneste na telo 10-15 minút pred odchodom na slnko. Opakovane aplikujte každých 1,5-2 hodiny a po plávaní. Aplikujte na celú pokožku vrátane tváre, uší, rúk a nôh. Na vonkajšie použitie.

Upozornenie: V prípade kontaktu s očami je potrebné ich dôkladne vypláchnuť vodou. Dlhodobé vystavenie na slnku je nebezpečné aj keď používate opaľovací krém, pretože nezabezpečuje 100 % ochranu.

Ingrediencie: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Vegetable Glycerin, Dimethicone, Octocrylene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Steareth-21, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Ethylhexyl Stearate, Lanolin, Steareth-21, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate (vitamín Е), Linolenic Acid (vitamín F), Parfum, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool.

Kontraindikácie: individuálna neznášanlivosť na jednotlivé zložky produktu. 

Objem: 100 ml

Krajina pôvodu: Rusko

false
×

Vážený zákazníci pripravili sme pre Vás zľavu 10 %

na celý sortimet v našom e-shope. Zľava bude uplatnená v celkovej sume

10 % a netýka sa už zľacneného tovaru.

Prájemné nakupovanie Vám želáme.

Tím Bábuška SK.

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info