SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Mirrolla - Lopúchový olej s chilli a éterickými olejmi

Mirrolla - Lopúchový olej s chilli a éterickými olejmi

Skladom NOVINKA

Olej zabraňuje vypadávaniu vlasov a posilňuje vlasové korienky. Éterické oleje naplnia vaše vlasy energiou a zdravým leskom.

  • Cena: 3,15 €
  • Pred zľavou: 3,50 €
  • Zľava: 0,35 €

Lopúchový olej je olej z koreňov lopúcha. Je to nenahraditeľný a veľmi účinný prostriedok pre starostlivosť o vlasy, ktorý sa používa v ľudovom liečiteľstve od staroveku. Lopúchový olej obsahuje prírodný inulín, bielkoviny a esenciálne mastné oleje (palmitová a stearová kyselina), triesloviny, minerálne soli a vitamíny.

Lopúchový olej zvyšuje kapilárny krvný obeh a obnovuje metabolizmus v pokožke hlavy, účinne vyživuje a posilňuje koreienky vlasov, ich štruktúru a urýchľuje ich rast, zastavuje padanie vlasov, odstraňuje lupiny, svrbenie a suchosť pokožky hlavy, obnovuje slabú a poškodenú štruktúru vlasov (po farbení a trvalej). Po jeho použití vlasy hustnú, zväčšujú objem a stávajú sa lesklými.

Extrakt z chilli zvyšuje prekrvenie vlasových korienkov a dráždi vlasové folikuly, čo ich posilňuje a zabraňuje ich vypadávaniu.

Účinné látky z čajovníkového, lipového, jojobového a vavrínového éterického oleja naplnia vaše vlasy energiou a zdravým leskom.

Spôsob použitia: Teplý olej naniesť na vlasy a vlasovú pokožku, jemne trieť do vlasových korienkov. Urobiť zábal s igelitom a uterákom. Nechať pôsobiť 20-30 minút, potom sa umyť hlavu bežným spôsobom. Opakujte 1-2 krát za týždeň po dobe 2-3 mesiacov.

Zloženie: Arctium Lappa Root Extract, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Tilia Cordata Flower Extract, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Capsicum Annuum Extract, Laurus Nobilis Leaf Extract.

Kontraindikácie: individuálna neznášanlivosť na jednotlivé zložky produktu.

Obsah: 100 ml

Krajina pôvodu: Rusko

false
×

Vážený zákazníci pripravili sme pre Vás zľavu 10 %

na celý sortimet v našom e-shope. Zľava bude uplatnená v celkovej sume

10 % a netýka sa už zľacneného tovaru.

Prájemné nakupovanie Vám želáme.

Tím Bábuška SK.

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info