SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

NS - rakytníková protistresová soľ do kúpeľa

NS - rakytníková protistresová soľ do kúpeľa

Skladom NOVINKA

Neuveriteľne uvoľňujúca kúpeľová soľ sa stane vašou obľúbenou nielen vtedy, ak obľubujete dlhé teplé kúpele. Je ideálna pre ľudí, ktorí zápasia so stresom a svalovým napätím, je tiež ideálna pre športovcov na regeneráciu svalového tkaniva. Vyrobená s extraktmi z divo rastúcich rastlín z čistých oblastí Sibíri.

  • Cena: 4,90 €

Neuveriteľne uvoľňujúca kúpeľová soľ sa stane vašou obľúbenou nielen vtedy, ak obľubujete dlhé teplé kúpele. Je ideálna pre ľudí, ktorí zápasia so stresom a svalovým napätím, je tiež ideálna pre športovcov na regeneráciu svalového tkaniva. Vyrobená s extraktmi z divorastúcich rastlín z čistých oblastí Sibíri. Soľ nielen relaxuje, ale tiež dodáva telu množstvo aminokyselín, minerálov a vitamínov vrátane A a K, ako aj vysoko koncentrovaných vitamínov C a E. 

Aktívne zložky: 

  • Extrakt z rakytníka rešetliakového sa nazýva tiež sibírske zlato. Obsahuje množstvo vitamínov, minerálov, aminokyselín a neuveriteľne vyživujúce polyfenoly.
  • Kyselina listová podporuje všetky procesy v tele.
  • Kyseliny Omega 3 a 6 prenikajú hlboko do pokožky, posilňujú jej štruktúru a zachovávajú v nej vlhkosť.

Je určená pre všetky typy pokožky. Soľ neobsahuje konzervanty, parabény a parfém. 

Spôsob použitia: Nechajte rozpustiť 2 hrste soli vo vode s teplotou 36-38°C a 10 - 15 minút relaxujte, uvoľnite sa a načerpajte energiu sibírskych bylín.

Zloženie: Sodium Chloride, Calendula Officinalis Flower, Centaurea Cyanus Flower, Calluna Vulgaris Extract*, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil*, Tilia Cordata Flower Extract*, Geranium Sibiricum Extract WH, Argania Spinosa Kernel Oil *, Flavocetraria Nivalis Extract WH, Pinus Sibirica Seed Oil WH, Panax Ginseng Root Extract*, Centaurea Cyanus Flower Extract*, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract*, Hippophae Rhamnoides Fruit Water WH, Parfum (*) Issued from organic agriculture; (WH) Wild harvested Siberian plants' organic extracts ; (PS) Pinus Sibirica Seed Oil Derivative; (HR) Wild harvested Altaian seabuckthorn oil Derivative

Kontraindikácie: individuálna neznášanlivosť na jednotlivé zložky produktu. 

Objem: 600 g

Krajina pôvodu: EU

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info