SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Oko draka - bylinný sirup 250ml.

Oko draka - bylinný sirup 250ml.

Skladom

V súčasnej dobe sa stále viac a viac ľudí si sťažuje na problémy so zrakom. Čučoriedky boli používané v ľudovom liečiteľstve v rôznych krajinách. Počas druhej svetovej vojny piloti RAF každý deň jedli čučoriedkový džem, a piloti ZSSR pili čučoriedkové želé na zlepšenie nočného videnia a zníženie vizuálnej únavy. Okrem toho, francúzski lekári používajú čučoriedky pre liečbu a prevenciu nádorov vnútorných orgánov. Zaujímavosťou je, že čučoriedky sú zahrnuté v dennej strave kozmonautov.

  • Cena: 14,50 €

Oko draka - bylinný sirup

V súčasnej dobe sa stále viac a viac ľudí si sťažuje na problémy so zrakom. Čučoriedky boli používané v ľudovom liečiteľstve v rôznych krajinách. Počas druhej svetovej vojny piloti RAF každý deň jedli čučoriedkový džem, a piloti ZSSR pili čučoriedkové želé na zlepšenie nočného videnia a zníženie vizuálnej únavy. Okrem toho, francúzski lekári používajú čučoriedky pre liečbu a prevenciu nádorov vnútorných orgánov. Zaujímavosťou je, že čučoriedky sú zahrnuté v dennej strave kozmonautov.Okrem antokyanov v čučoriedkach je komplexné zloženie živín z organických kyselín, vitamínov, minerálov, esenciálnych olejov a sacharidov. Prítomnosť antioxidantov pomáha chrániť bunky a tkanivá tela pred škodlivými účinkami voľných radikálov po mnoho rokov.Balsam černica Oko draka je prostriedok vyrobený z prírodných zložiek rastlinného pôvodu; odporúčané pre liečbu a prevenciu porušovania zrakovej ostrosti. Používa sa ako dodatočný zdroj antokyanov, organických kyselín, minerálnych látok, ktoré pomáhajú udržať zrakovú ostrosť a majú priaznivý vplyv na ľudské telo.

Odporúčaná denná dávka: 1 čajová lyžička (5 ml) za deň, zapiť vodou alebo iným vhodným nápojom.

Odporúčaná doba užívania: 3 - 4 týždne.

Energetická hodnota / 100g: 1048 kJ / 262 kcal

Výživová hodnota / 100g: obsah bielkovín: 0 g, sacharidov: 60 g, tukov: 0 g.


Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre diabetikov. Ukladajte mimo dosahu detí! Uchovávajte na tmavom a suchom mieste pri teplote do 25 °C. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neodporúča sa pri individuálnej neznášanlivosti na niektoré zložky prípravku. Pred upotrebením dôkladne pretrepte.

Zloženie: cukor, voda, extrakt z plodov čučoriedky 50 mg, plodu ruže šípovej 33 mg, vňate očianky rostkovovej 25 mg, plodov ríbezle čiernej 25 mg, plodu Jarabiny vtáčej 16 mg, Rozchodnice ružovej 16 mg, koreňa Sekernice (červený koreň) 16 mg, koreňa bergénie badan 14 mg, kyselina citrónová (kyselina), sorban draselný (konzervant) v dennej dávke 15 ml prípravku.
Krajina pôvodu: Rusko

 Obsah:250ml

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info