SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Lopúch - koreň 50g

Lopúch - koreň 50g

Skladom NOVINKA

Lopúch je vhodný na použitie pri poruchách trávenia, alebo ako podporné liečivo pri kataroch žalúdka a vredovej chorobe. Vyznačuje sa močopudnými a potopudným účinky. Pretože je močopudný a potopudný pomáha pri ťažkostiach močových ciest, kameňoch a piesku a pri dne. Moderné výskumy preukázali dobré výsledky pri liečení cukrovky v počiatočnom štádiu.

  • Cena: 2,80 €

Lopúch je vhodný na použitie pri poruchách trávenia, alebo ako podporné liečivo pri kataroch žalúdka a vredovej chorobe. Vyznačuje sa močopudnými a potopudným účinky. Pretože je močopudný a potopudný pomáha pri ťažkostiach močových ciest, kameňoch a piesku a pri dne. Moderné výskumy preukázali dobré výsledky pri liečení cukrovky v počiatočnom štádiu.

Lopuchový koreň je tonizujúci a chrániaci organizmus pred chorobami - posilňuje imunitu. Ale nielen to - čaj z koreňa je dobrým posilňujúcim prostriedkom pri jarnej únave, čistí krv. Koreň sa užíva pri kožných chorobách (i hnisavých), ekzémoch, uhrovitosti a to ako zvonka v kúpeľoch a obkladoch, tak aj vnútorne v čistiacich čajoch. V obkladoch sa dáva na mokvavé vyrážky a zle sa hojace zhnisané rany.

Zloženie: sušený drvený lopúchový koreň 100%

Spôsob použitia: 1-2 čajové lyžičky sa vložia do smaltovej misy (môže byť aj sklenená) a zaleje sa to 200ml horúcej, prevarenej vody a prikryje sa pokrievkou , zohrieva sa 15 minút vo vodnom kúpeli. Scediť, ochladiť a užívať ako bežný čaj v priebehnu celého dňa.

Kontraindikácie: individuálna intolerancia na jednotlivé zložky produktu.

Obsah: 50g

Krajina pôvodu: Rusko

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info