SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

"Čudo banky" - masážna pomôcka

"Čudo banky" - masážna pomôcka

Skladom NOVINKA

Čudo banka je určená na všeobecnú masáž a anticelulitídnu vákuovú masáž. Je to nepostrádateľný produkt na zlepšenie stavu pokožky, ktorá je potom pružná a pevná.

  • Cena: 4,60 €

Čudo banka je určená na všeobecnú masáž a anticelulitídnu vákuovú masáž. Je to nepostrádateľný produkt na zlepšenie stavu pokožky, ktorá je potom pružná a pevná. Pre rýchlejší efekt odstránenia celulitídy doporučujeme používať prípravok Pred a Po krém alebo sprej na celulitídu.

Použitie: na efektívne použitie sa odporúča pokožku potrieť masážnym olejom alebo krémom a potom aplikovať banky dávkovaním vákuovej sily a stlačením. Trvanie postupu a kurzu sa určuje individuálne. Pri celulitíde sa masáž vykonáva v problematických partiách tela rovnými a krúživými pohybmi, pri ktorých sa odbúrava tukové tkanivo.

Upozornenie: Nepoužívať v prípade pľúcnych chorôb, nádorov, kožných chorôb. Neumiestňujte banky na chrbticu, srdce a obličky, pre ženy - do oblasti mliečnych žliaz.

Skladovanie: pri izbovej teplote na tmavom a suchom mieste, mimo dosahu detí.

Obsah: 2 ks

Krajina pôvodu: Ru

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info