SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Olidžim - pre správne udržanie hladiny cukru v krvi - 100 tbl

Olidžim - pre správne udržanie  hladiny cukru v krvi   - 100 tbl

Skladom NOVINKA

Olidžim Inulín + gymnema Udržiavanie normálnej hladiny cukru v krvi je dôležitým faktorom pohody, zdravia a udržiavania životných funkcií. Pre mnoho ľudí zostáva zvýšenie hladiny glukózy naliehavým problémom. V týchto situáciách môžu prísť na pomoc tablety Olijim.

  • Cena: 14,50 €

Udržiavanie normálnej hladiny cukru v krvi je dôležitým faktorom pohody, zdravia a udržiavania životných funkcií. Pre mnoho ľudí zostáva zvýšenie hladiny glukózy naliehavým problémom. V týchto situáciách môžu prísť na pomoc tablety Olijim. 

Tablety Olidžim: 

  • Spomaľujú vstrebávanie prebytočného cukru z potravy, takže sa nedostáva do krvného obehu a vylučuje sa z tela;
  • Udržujú normálnu hladinu cukru v krvi;
  • Podporujú prácu pankreasu, udržiavajú zdravú produkciu inzulínu a citlivosť buniek všetkých orgánov a tkanív tela na neho;
  • Podporujú zlepšenie metabolizmu tukov a uhľohydrátov v tele;
  • Znižujú chuť do jedla a chuť na sladké ovplyvňovaním chuťových pohárikov, čo výrazne uľahčuje diétu.

 

Pravidelný príjem tabliet Olijim udržuje normálnu hladinu cukru vďaka dvom bylinným zložkám, ktoré sa osvedčili pri tendencii k vysokým hladinám cukru - inulínu a gimnema :

  • V kyslom prostredí žalúdka sa inulín premieňa na fruktózu, prírodnú náhradu cukru, ktorá dodáva energiu svalom a tkanivám bez ovplyvnenia hladiny cukru v krvi.
  • Gimnema vďaka kyselinám gimnemovým, spomaľuje vstrebávanie prebytočného cukru z potravy, takže sa nedostáva do krvného obehu a je bezpečne vylučovaný z tela; Gymnemové kyseliny navyše podporujú funkciu pankreasu a zdravú produkciu inzulínu.

Zloženie: inulín, mikrokryštalická celulóza, maltrodexín (zahusťovadlo), extrakt z potravinárskych látok - gimnema, kroskarameloza, prírodný kukuričný škrob, stearát vápenatý, oxid kremičitý (protihrudkujúce látky). 

Dávkovanie: dospelý 2 tablety 2-krát denne s jedlom. Trvanie kúry je najmenej 1 mesiac. Odporúča sa pravidelný príjem s 5-dňovou prestávkou.

Kontraindikácie: individuálna intolerancia na jednotlivé zložky produktu. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy.

Obsah: 100 tbl

Krajina pôvodu: Rusko

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info