SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Kamenný olej ( biele mumio) 3g

Kamenný olej ( biele mumio) 3g

Skladom NOVINKA

Kamenný olej (biele mumio, brashun, skalná šťava) je jedinečný prírodný minerálny komplex obsahujúci 49 makro a mikroelementov životne dôležitých pre ľudské telo, ako je draslík, horčík, sodík, fosfor, meď, zinok atď. Prírodné sily dodávajú produktu skutočne liečivé vlastnosti.

  • Cena: 8 €

Už pred 4000 rokmi naši predkovia vedeli, že kamenný olej dokáže poraziť všetky choroby. Kamenný olej (biele mumio, brashun, skalná šťava) je jedinečný prírodný minerálny komplex obsahujúci 49 makro a mikroelementov životne dôležitých pre ľudské telo, ako je draslík, horčík, sodík, fosfor, meď, zinok atď. Prírodné sily dodávajú produktu skutočne liečivé vlastnosti.

Kamenný olej "Altea" neobsahuje toxické prvky: olovo, kadmium, ortuť, arzén.

Aktívne zložky: 

  • Kamenný olej má adaptogénne vlastnosti, pomáha telu prispôsobiť sa nepriaznivým podmienkam prostredia, urýchľuje metabolické procesy.

Použitie:

  • na bolesť kĺbov, dysfunkcie pohybového aparátu
  • na zlomeniny, vyvrtnutia, dislokácie, pomliaždeniny
  • na kožnú dermatitídú vrátane alergickej pokožky
  • na popáleniny, vredy, bodnutie hmyzom

Zloženie: 100% kamenný olej 

Kontraindikácie: individuálna intolerancia na jednotlivé zložky produktu. 

Spôsob použitia: 3 g prášku (0,5 čajovej lyžičky) rozpustite v 1 litri prevarenej vody pri izbovej teplote, namočte handričku s roztokom, naneste na problémovú oblasť tela vo forme obkladu. Nechajte pôsobiť 1-3 hodiny, potom po vybratí obkladu utrite suchým uterákom. Odporúčané 3-5 obkladov týždenne, nie viac ako 1 obklad denne. Pripravený roztok uchovávajte na tmavom mieste pri izbovej teplote maximálne 10 dní.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote nepresahujúcej 25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu najviac 75%.

Upozornenie: Pripravený roztok skladujte na tmavom mieste pri izbovej teplote najviac 10 dní. Je určený iba na vonkajšie použitie. Produkt nie je liek.

Objem: 3g

Krajina pôvodu: RU

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info