SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Eleuterokok – sibírsky ženšeň tinktúra 50 ml. - RU

Eleuterokok – sibírsky ženšeň tinktúra 50 ml. - RU

Skladom

Eleuterokok nazývaný aj Sibírsky ženšen má tonizujúce účinky. Pri dlhodobom užívaní sa zlepšuje celkový zdravotný stav- imunita, psychyka, energia.

  • Cena: 6 € s DPH

Bolo zistené, že má rozmanitý účinok na telo: stimuluje centrálny nervový systém, zvyšuje motorickú aktivitu a duševnú výkonnosť, zvyšuje ostrosť videnia, zvyšuje bazálny metabolizmus a adaptogénne vlastnosti organizmu. Je dokázané, že sibírsky žen-šen zvyšuje odolnosť organizmu proti škodlivým vonkajším vplyvom, ako aj faktory spôsobujúce vývoj zápalu, ovládacích prvkov na stres, zvyšuje imunitu a regeneračné procesy, spomaľuje rast nádorových buniek, má výrazný rádioprotektívny účinok a bez toho, aby dochádzalo k nežiadúcim účinkom. Svojimi vlastnosťami je podobný ženšenu. Koreň Eleuterokoku obsahuje 7 glykozidy, silice, alkaloidy aralin, deriváty kumarínu.Jednorazové použitie sibírskeho ženšenu má povzbudzujúce účinky - znižuje únavu, ospalosť, a zvýšené športový výkon. Sibírsky žeň-šeň tiež zlepšuje duševnú výkonnosť po dlhú dobu.

Použitie: dospelí 20 kvapiek denne pred jedlom rozriedených v malom množstve vody. Dĺžka užívania 25-30 dní. Po 2 týždňoch sa môže znovu používať. U deti starších jako 12 rokov sa počet kvapiek vypočíta podľa veku dieťaťa.
Upozornenie: Nie je určené pre deti. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Výrobok nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy. Neužívať pri individuálnej neznášanlivosti na niektorú zložku prípravku.
Pozor! - Neužívat při hypertenzii - zvyšuje krvní tlak.

Zloženie: Koreň eleuterokoku, 40% lieh

Obsah: 50 ml

 

Alternatívne produkty

Eleutherokok 50 tbl.

Eleutherokok 50 tbl.

  • 3,60 €
 ks
false
×

10% ZĽAVA

Vážený zákazníci pripravili sme pre Vás zľavu 10 %

na kozmetické produkty v našom e-shope. Zľava bude uplatnená v celkovej

sume 10 % a netýka sa už zľacneného tovaru.

Prájemné nakupovanie Vám želáme.

Tím Bábuška SK.

 

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info