SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Tradičný sibírsky šampónč. 3 s lopúchovým propolisom proti vypadávaniu vlasov.

Tradičný sibírsky šampónč. 3 s lopúchovým propolisom  proti vypadávaniu vlasov.

Skladom

Propolis bol už v dávnych dobách veľmi cenený vďaka svojim účinkom. Až dodnes ľudia používajú propolis ako účinný prostriedok pri rôznych ochoreniach. Pomáha obnoviť životnú silu, udržať si krásu a mladosť.

  • Cena: 8 €

BA Tradičný sibírsky šampónč. 3 s lopúchovým propolisom proti vypadávaniu vlasov

Propolis bol už v dávnych dobách veľmi cenený vďaka svojim účinkom. Až dodnes ľudia používajú propolis ako účinný prostriedok pri rôznych ochoreniach. Pomáha obnoviť životnú silu, udržať si krásu a mladosť.Sibírska bylinkárka Agáta Jermaková často používala propolis pri príprave balzamov na vlasy. Babička Agafia vždy hovorila: „Ak vlasy tvoje slabnú a padajú, staraj sa o ne s lopúchovým propolisom. Neber ale akýkoľvek propolis, iba z takých úľov, kde lopúch rastie veľký a jeho koreň je hrubý. Propolis potom povar a vylúhuj v mladej žihľave, voňavom harmančeku a kvetovom mede, týmto opláchni vlasy svoje aby krásne boli."

Aby starostlivosť pri vypadávaní vlasov bola ešte účinnejšia, tak sme pri príprave šampónu, ktorého základom je lopúchový propolis, doplnili recept babičky Agáty o organický extrakt Ibišu lekárskeho, o éterický olej tymiánu, éterický olej šalvie a propolisové mliečko.Šampón na základe lopúchového propolisu dodáva vlasom objem a zdravie, minimalizuje vypadávanie vlasov a napomáha predchádzať ich poškodeniu a štiepeniu.

Spôsob použitia: Naneste na vlhké a umyté vlasy pomasírujte, nechajte pôsobiť 1-2 minúty, opláchnite vodou. Vhodný na každodenné použitie.

INCI: Aqua s infúziami: Pinus palustris dreva Tar, včelí vosk, extraktom peľu, Lappa Seed Oil, Mydlica lekárska extrakt z koreňa, Mel, Althaea Officinalis Root Extract, Salvia Officinalis Oil, Carum Carvi Oil, Salix Alba, Bud Tar, Horčík ether sulfát sodný, kokoamidopropylbetain, kokamid DEA, distearát, lauryl glukozid guar hydroxypropyltrimoniumchlorid, Parfum, benzylalkohol, kyselina benzoová, kyselina sorbová, panthenol, Niacínamid, kyselina citrónová.

Neobsahuje parabény, silikóny a SLS.

Objem - 600ml
Výrobca: Rusko

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info