SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Hloh tinktúra 25 ml

Hloh tinktúra 25 ml

Skladom

Hloh je cennou liečivou rastlinou. Obsahuje organické kyseliny, fenolové zlúčeniny, cholín a acetylcholín, fruktózu, rad vitamínov, fytosteríny a minerálne soli. V ľudovom liečiteľstve sa hloh využíva proti vysokému krvnému tlaku, skleróze a pri srdcových ťažkostiach.

  • Cena: 2,70 €
  • Pred zľavou: 3 €
  • Zľava: 0,30 €

Hloh je cennou liečivou rastlinou. Obsahuje organické kyseliny, fenolové zlúčeniny, cholín a acetylcholín, fruktózu, rad vitamínov, fytosteríny a minerálne soli. V ľudovom liečiteľstve sa hloh využíva proti vysokému krvnému tlaku, skleróze a pri srdcových ťažkostiach. Liehový extrakt aj vodné zápar sa používa v zdravotníctve na normalizovanie srdcových sťahov, zlepšenie krvného obehu v srdcovom svale a zmenšenie jeho vzrušivosti. Lieky z hlohu posilňujú tiež krvný obeh v mozgových cievach a znižujú krvný tlak. Bolo dokázané protisklerotické pôsobenie plodov hlohu.

Nemá žiadne vekové či časové obmedzenie na používanie.

Hloh pôsobí predovšetkým na srdce a krvný obeh. Priaznivé účinky hlohu boli zaznamenané najmä pri jeho dlhodobom užívaní starými ľuďmi postihnutými "srdcovou slabosťou". Pomáha udržiavať zdravé srdce a cievny systém. Má pozitívny vplyv na obehové a nervové funkcie. Normalizuje hladinu krvného tlaku pri jeho zvýšení. Správne prekrvenie a zdravie cievny systém má vlial na srdce, mozog aj pamäť. Dlhodobé užívanie má relaxačné účinky, ktoré nám pomôžu k nájdeniu zdravého spánku. Pomáha prekonávať sprievodné príznaky menopauzy.

Chemické zloženie:
Hloh obsahuje nasledujúce zložky: kyselina jablčná, kyselina kávová, kyselina oleanolová, kyseliny olivový, epikatechín, Quercetín, hyperosid, kyselina chlorogenová, kyselina citrónová, kyselina citrónová, cukor, flavonoidy, Ursolová kyselina, vitamín C, riboflavín (vitamín B2), karotén,

Tinktúra z hlohu
Tinktúra z hlohu je terapeutická kardiotonická pomôcka rastlinného pôvodu. Vyrába sa luhovaním plodov hlohu v 70% liehu.
Tinktúra je veľmi populárna medzi ľuďmi s niektorými srdcovými chorobami kvôli dobrej účinnosťou a nízkym nákladom. Na srdce a cievy má účinky podobné tým, ktoré vykazujú lieky zo skupiny beta-blokátorov. Pod vplyvom tinktúry sa spomaľuje srdcová frekvencia, ale to zvyšuje silu srdcovej kontrakcie. Tinktúra znižuje krvný tlak dilatáciou ciev systémového obehu.
Tinktúrý, ktoré sa predávajú v lekárňach, sú vyrábané v mnohými farmaceutickými spoločnosťami v Rusku. Pokyny pre ich použitie sú podobné.

Kontraindikácie a vedľajšie účinky
V normálnom dávkovaní má hloh málo kontraindikácií. V prípade predávkovania môže dôjsť k poklesu krvného tlaku, k poruchám srdcovej frekvencie. Negatívny výsledok môže nastať len počas niekoľkých pár dní. Prípravky na báze hlohu by nemali užívať ľudia, ktorých práca vyžaduje veľa sústredenia. Je to preto, že ich použitie vedie k ospalosti a slabosti.

Iné obmedzenia: tehotenstvo, dojčenie, deti do 12 rokov. V niektorých prípadoch, je môže viesť použitie hlohu a drog z neho k možnej alergickej reakcii.

false
×

OZNAM

Vážený zákazníci, 

v súlade s uznesením vlády Slovenskej republiky Č. 113 z 15. marca 2020 podľa § 12 ods. 2 písm. f) a § 48 ods. 4 písm. e) zákona Č. 355/2007 Z. z. ostali naše predajne v BB a ZV  ZATVORENÉ.

Predaj všetkého nami ponúkaného tovaru funguje aj cez internetový obchod www.babuska.sk

AKCIA - 10% na skoro všetko 

Zlacneli sme pre Vás skoro celý sortimen tovaru. Akcia platí iba pre nákup v e-shope.

PROSBA!!! 

Máme na Vás prosbu v mene celej našej spoločnosti, a samozrejme hlavne v mene kuriérov, ktorí denno-denne riskujú svoje zdravie, aby Vám mohli doručiť Vaše objednávky.

Pri Vašich objednávkach v prípade platby na dobierku použite na platbu u kuriéra bankovú kartu(minimalizujte hotovosť), alebo zvolte pri zadávaní objednávky v eshope platbu vopred bankovým prevodom.

Cieľom je minimalizovanie dobierok a následnej manipulácie s hotovosťou, či už u príjemcov, kuriérov a následne v bankách, ktoré skracujú otváracie hodiny. Samozrejme tu prichádza hlavne zdravotný aspekt podávania a manipulovania s hotovosťou. 

Ďakujeme

Vaša Bábuška. 

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info