SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Laminária. 0,2g 100tbl.

Laminária. 0,2g 100tbl.

Skladom

Laminaria, je prirodzeným zdrojom jódu, tvorí ho pri jeho nedostatku v tele prirodzene, bráni vzniku ochorenia z nedostatku jódu, bráni vzniku strumy spojenej s nedostatkom jódu v potrave. Každá tableta kompenzuje dennú potrebu jódu. Vďaka vysokému obsahu biologicky aktívnych látok má riasa blahodarný vplyv na ľudský organizmus ako celok.

  • Cena: 9,50 €

Tablety sú vyrobené zo sušenej hnedej morskej riasy Laminaria japonica a Laminaria saccharina (morské riasy).Laminaria, je prirodzeným zdrojom jódu, tvorí ho pri jeho nedostatku v tele prirodzene, bráni vzniku ochorenia z nedostatku jódu, bráni vzniku strumy spojenej s nedostatkom jódu v potrave. Každá tableta kompenzuje dennú potrebu jódu. Vďaka vysokému obsahu biologicky aktívnych látok má riasa blahodarný vplyv na ľudský organizmus ako celok.Jedna tableta riasy denne uspokojí fyziologické potreby organizmu na jód (200 mikrogramov) na 133%. Pravidelný príjem riasy pomáha znižovať riziko vzniku ochorení štítnej žľazy, endemické strumy a príbuzných porúch spôsobených nedostatkom jódu v tele. Pomáha pri zníženej funkcii štítnej žľazy.

Zloženie Laminaria.

Balenie: 100 tabliet po 0,2 g 

Dávkovanie: dospelí a deti viac ako 14 rokov: 1 tableta denne s jedlom. Doba užívania minimálne mesiac, neodporúča sa, ak ste precitlivení na niektorú zložku lieku, pri tehotenstve a dojčení. Osoby s ochorením štítnej žľazy - pred použitím sa odporúča konzultovať s endokrinológom. Pred použitím sa poraďte sa svojím lekárom.

Výrobca:RU

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info