SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Dihidrokvercetín (tablety) na srdce, cievy a kapiláry

Dihidrokvercetín  (tablety) na srdce, cievy a kapiláry

VYPREDANÉ

Dihydrokvercetin - prírodný bioflavonoid, extrahovaný zo sibírskeho smrekovca. Prispieva k zníženiu viskozity krvi a zvýšeniu pevnosti a pružnosti ciev a kapilár. Dihydrokvercetin obnovuje mikrocirkuláciu, čím tkanivá doslova "ožijú".

Cievy a kapiláry prestupujú naše orgány a tkanivá, prinášajú do každej bunky v tele všetky potrebné živiny a kyslík. Ak sa porušia krvné kapiláry, bunky trpia nedostatkom kyslíka a živín a odumierajú. Výsledok - ischémia, hypertenzia, mŕtvica a srdcový záchvat.

Dlhodobé štúdie na Ústave farmakológie, Lekárskej univerzity, IM Sechenov, Ministerstvo zdravotníctva Ruska a sibírsky State University potvrdili, že Dihydrokvercetin je určený na použitie ako doplnkový nástroj pre kardiovaskulárne ochorenia, patológie priedušiek, rovnako ako preventívne opatrenie, ktoré má spomaliť starnutie.

Taxifolin má niekoľko výhod: maximálna koncentrácia v každej tablete Dihydrokvercetin - 25 mg, čo je 2,5-krát vyššia ako u doteraz známych prípravkov; pohodlný spôsob -  iba 1 tableta denne. Pocítite ten rozdiel!

Zloženie: Digidrokvercetin.
Forma produktu: 20 tabliet 0,25 g v blistri.
Spôsob použitia: Dospelí: 1 tableta denne s jedlom.
Neodporúča sa pri precitlivelosti na jednotlivé zložky.

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info