SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

100% esenciálny olej - Bergamot 10 ml.

100% esenciálny olej - Bergamot 10 ml.

Skladom

Bergamotový olej má silný sedatívny, antidepresívny, antiseptický, tonizujúci a osviežujúci účinok.

  • Cena: 5,30 €

Pôsobí taktiež ako sedatívum - utišuje nervové napätie, frustráciu, pomáha pri stavoch úzkosti, obavách, nespavosti, zmierňuje depresie , má jemne uvoľňujúci a výrazne pozdvihujúci účinok tela a mysle, navodzuje optimizmus a spontánnosť. Reguluje činnosť štítnej žľazy..

Ďalej pomáha pri kŕčoch, zápaloch, plesniach, účinné antiseptikum pri liečbe zápalov kože (kožné infekcie-lupienka, ekzém, akné, nečistá pleť a hnisavé vredy) a ústnej dutiny (herpes, opary), na infekcie dýchacích ciest (škrabanie bolesti v krku, bronchitída, angína - vhodné zmiešať s citrónom a eukalyptom), infekcie močových ciest, preventívne pomáha proti kandidóze, cystitíde a následných ochoreniam, je liekom proti horúčke, stimuluje trávenie - pri nadúvaní a kolike, pri nechutenstve - strate chuti k jedlu v dôsledku emocionálneho stresu.

Normalizuje vylučovanie mazových a potných žliaz v mastných oblastiach kože, rozjasňuje a napína póry. Zmierňuje účinky stresu na pokožku.

Efektívne použitie bergamotového oleja v kombinácii s olejmi z citrónu, levandule, borievky, pelargónie, citrusových olejov.

Použitie: 4-8 kvapiek pridáme do aroma lampy. Môžeme si ho pridať aj do kúpeľa a relaxovať.

Obsah: 10ml

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info