SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Biele múmio - regeneračný krém na kĺby 75 ml.

Biele múmio - regeneračný krém na kĺby 75 ml.

Skladom

Biele múmio je (kamenný olej) je to veľmi vzácna prírodná látka.

  • Cena: 9 €

Krém s bielym múmiom krásne znižuje bolestivosť. Odvádza z tela škodlivé soli. Obnovuje regeneráciu tkanív, zlepšuje krvný obeh. Aj tie najkomplikovanejšie zlomeniny sa hoja oveľa rýchlejšie . Urýchľuje zrast kostí a hojenie rán. Vďaka jeho účinkom krám môžeme použiť veľké množstvo ochorení, pri ochorený pohybovej sústavy, dne, reume, zlomeniny, svaly, šľachy, artróza, artritída, popáleniny.

Účinky: znižuje bolestivosť, odvádza z tela škodlivé soli. Stimuluje regeneráciu tkanív. Zlepšuje krvný obeh v mieste použitia. Má upokojujúce a antiseptické účinky. Spôsob požitia: naniesť na bolestivú alebo poškodenú časť tela a vtierať masážnymi pohybmi do úplného vstrebania. Opakovať 2-3x denne Doba používania závisí od typu ochorenia a intenzity jeho prejavov.

- výrazne znižuje bolesť;

- prispieva k odstráneniu solí;

- stimuluje opravu tkaniva;

- zlepšuje prietok krvi do miesta aplikácie;

- má sedatívne účinky;

- má antiseptický účinok.

Spôsob požitia: Naniesť na postihnuté miesto a jemne vkrémovať. Opakovať 2-3x denne.

Upozornenie: Nepoužívať na otvorené rany

Zloženie Inci: Aqua, vazelínový olej, monostearát glycerínu, glycerín, kukuričný olej, izopropylmiristát, emulgovaný vosk, tricetearát-4-fosfát, karbopol, Cetylaryl alkohol, PEG-40, hydrogenizovaný ricínový olej, trietanolamín, esenciálny jedľový olej, biele múmio, metyl- a propylparabén,2-bromo-2-nitropropán-1,3 diol

Objem:75ml
Krajina pôvodu: Ukrajina

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info