SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

TROJČATKA Evalar 40tbl.

TROJČATKA Evalar 40tbl.

Skladom

Trojitý úder pre parazity. Výživový doplnok obsahuje: extrakt z klinčekov, extrakt z kvetov vratiča, suchý extrakt z paliny a extrakt kôry osiky.

  • Cena: 13 €

Parazity sprevádzajú ľudstvo počas jeho celej histórie. V dnešnej dobe sa používajú rôzne metódy zaobchádzania s nežiaducimi „hosťami" tela, z ktorých každá má svoje výhody a nevýhody. Jedným z prostriedkov, ktoré prispievajú k vytváraniu nepriaznivého prostredia pre parazity, je príjem komplexných doplnkov výživy. Príkladom takýchto doplnkou sú aj Trojčatka.

Zloženie: 6 tabliet obsahuje: extrakt z klinčekov- 1716mg, extrakt z kvetov vratiča- 343,2mg, suchý extrakt z paliny 170,4mg, extrakt kôry osiky 148,8mg.

Spôsob použitia: Dospelí a deti staršie ako 12 rokov podľa výberu zo schém:

Schéma č. 1:
Dospelí užívajú 2 kapsuly 3krát denne 30 minút pred jedlom 2 týždne. V prípade potreby je možné kúru zopakovať po 6 mesiacoch.

Schéma č. 2:

Na profylaxiu je možný „jemný" režim, pre ktorý stačia 2 balenia:

1. deň - 2 kapsuly 1 krát denne 30 minút pred jedlom (ráno);

2. deň - 2 kapsuly 2 krát denne 30 minút pred jedlom (ráno, obed);

3-14 dní - 2 kapsuly 3krát denne 30 minút pred jedlom (ráno, obed, večer).

Potom užívajte zvyšné kapsuly raz týždenne (denná dávka - 6 kapsúl). V prípade potreby je možné príjem opakovať po 6 mesiacoch.

Poznámka
Počas užívania komplexu môžete pocítiť mierne nepohodlie alebo únavu.
Je to spôsobené tým, že parazity, ktoré sa pre nich ocitnú v agresívnom prostredí,
uvoľňujú veľké množstvo toxínov.
Toxíny sa musia z tela rýchlo odstrániť.

Upozornenie: Nie je určené tehotné a dojčiace ženy a deti. Skladovanie: Skladovať mimo dosah detí. Uchovávajte na suchom, tmavom a chladnom mieste. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Doplnok nepoužívať ako náhradu pestrej stravy. Neužívať pri individuálnej neznášanlivosti na jednotlivé zložky produktu. Nepoužívať pri individuálnej neznášanlivosti na jednotlivé zložky výrobku.

Krajina pôvodu: Rusko.
Obsah: 40 tbl po 0,42g

 

 

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info