SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Pestrec mariánsky - čaj 50g

Pestrec mariánsky - čaj 50g

Skladom

Drvený plod pestreca mariánskeho.

  • Cena: 2,52 €
  • Pred zľavou: 2,80 €
  • Zľava: 0,28 €

Použitie pestreca mariánskeho oleja
Je potrebné poznamenať, že liečivé vlastnosti pestrecaboli známe už v staroveku. Prvé zmienky o ňom je možné nájsť v spisoch starovekých lekárov. Použitie pestrecového oleja je prospešné ľuďom, ktorí sa zotavujú z ochorení pečene. Tento olej sa odporúča po priebehu chemoterapie alebo rádioterapie.
Pestrecový olej je schopný odstrániť vedľajšie účinky liekov, ktoré negatívne ovplyvňujú pečeň. Tento olej je veľmi užitočný pri ochoreniach čreva, pečene, žlčníka a žalúdka. Indikácie pre použitie tohto oleja sú: cirhóza a stukovatenie pečene, hepatitída; akútna a chronická gastritída; žalúdočné a dvanástnikové vredy. Používa sa aj pri kožných problémoch. Pestrecový olej je používaný v dermatológmi. To je užitočnýpri mnohých typoch dermatitídy, alergické ochorenie kože, vypadávanie vlasov, psoriáza, popáleniny, zaparenín kože, akné, a ďalšie.

Zloženie: drvený plod pestreca mariánskeho 100%

Spôsob prípravy: 1 polievkovú lyžicu čaju zaliať 200 ml vriacej vody, nechať lúhovať 10-15 min. Precediť a piť ako bežný čaj

Upozornenia: nepoužívať pri individuálnej neznášanlivosti niektorej zložky prípravku
Krajina pôvodu: Rusko                                                                                                                                    , Obsah: 50 g.

false
×

Vážený zákazníci pripravili sme pre Vás zľavu 10 %

na celý sortimet v našom e-shope. Zľava bude uplatnená v celkovej sume

10 % a netýka sa už zľacneného tovaru.

Prájemné nakupovanie Vám želáme.

Tím Bábuška SK.

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info