SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Cesnakový olej v kapsuliach - 100 kapslí

Cesnakový olej v kapsuliach - 100 kapslí

Skladom

Po mnoho tisícročí sa cesnakový olej používa ako doplnok výživy. Počas celého obdobia užívania bol študovaný a neustále sa objavovali jeho nové liečivé vlastnosti.

  • Cena: 5 €

Cesnak je bohatý na zlúčeniny síry, aminokyseliny (arginín) a stopové prvky (selén, mangán, fosfor, vápnik). Je veľmi dobrým zdrojom vitamínu C a B6. Jedna z najznámejších sírnych zlúčenín, ktorú cesnak obsahuje, sa nazýva alicín, a je zodpovedná za jeho výraznú vôňu a predovšetkým priaznivé účinky na zdravie.

Cesnak prispieva k udržaniu normálnej hladiny cholesterolu v krvi a normálneho krvného tlaku, obsahuje omega 3 mastné kyseliny a taktiež podporuje náš imunitný systém. Prispieva aj k správnemu fungovaniu bunkových membrán. Pomáha tiež pri metabolizme tukov. V úlohe antioxidanta umožňuje ľudskému telu zbaviť sa voľných radikálov, ktoré môžu narúšať metabolické aktivity – poškodenie buniek a starnutie.

Zloženie: cesnakový olej 0,15g , ľanový olej 0,10g a želatína 0,05 g.

Energetická hodnota na 12 kapsulí: 24 kcal/100 kJ

Dávkovanie: Pre dospelých sa odporúča užívať 4 kapsuly 3 krát denne s jedlom. Dĺžka užívania trvá 20-30 dní. Kúru je možné absolvovať 2-3 krát do roka. 

Kontraindikácie: individuálna intolerancia zložiek výživy. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. 

Výrobca: Rusko

Obsah: 100 kapsulí po 0,3 g

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info