SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Pšeničné klíčky 100 ml.

Pšeničné klíčky 100 ml.

Skladom

Pšeničné klíčky olej 100ml. 100% prírodný olej lisovaný za studena

  • Cena: 8,10 €
  • Pred zľavou: 9 €
  • Zľava: 0,90 €

Pšeničné klíčky olej 100ml

Od dávnych čias boli životaschopné pšeničné klíčky a otruby vždy považované za najužitočnejšie pre svoju vysokú výživnú hodnotu. Za jedinečnosť oleja z pšeničných klíčkov môže prítomnosť aktívnych komplexov v jeho zložení:antioxidanty - tokoferolov a karotenoidov, esenciálne polynenasýtené mastné kyseliny (linolová, linolénová, olejová, palmitová, arachidonová), vitamíny B, D, F, pantoténová a kyselina listová.Olej z pšeničných klíčkov má schopnosť zlepšiť využitie kyslíka a zlepšiť úroveň syntézy. Má antihypoxanth, antioxidačné a posilňujúci účinok, znižuje hladinu cholesterolu v krvi, zvyšuje celkovú odolnosť organizmu, normalizuje metabolizmus, priaznivý vplyv na pokožku a vlasy, zvyšuje potenciu, zlepšuje reprodukčné funkcie, má ochranný účinok na nervový systém.
V oleji z pšeničných klíčkov je cenená aktívna látka alfa-tokoferol. Tokoferol v gréčtine znamená "nesúci plodenie." Je jedným z najviac aktívnych látok stimulujúcich funkciu reprodukčných orgánov. Ale čo je najdôležitejšie, tokoferoly zabezpečujú zdravie srdca. Štúdia amerických vedcov vyvodila jasný záver: väčšia spotreba tokoferolov, nižší výskyt kardiovaskulárnych ochorení. Tokoferoly znižujú pravdepodobnosť infarktu o 77% a počet úmrtí v dôsledku srdcovej choroby o 47%. Tokoferoly výrazne znižujú riziko vzniku krvných zrazenín, ktoré prenikajú do srdca a mozgu a vyvolávajú infarkt a mŕtvicu.

Účinky:

- stimuluje funkciu reprodukčných orgánov

- pri probléme s otehotnením,zamedzuje vzniku samovoľného potratu.

- posilňuje spermatogenéziu, zvyšuje potenciu,

- pri ateroskleróze

- na zlepšenie krvného obehu, posiluje srdiečko

- zamedzuje vzniku trombov

- pôsobí na funkciu hormonálnych a pohlavných žliaz

100% prírodný olej lisovaný za studena, nerafinovaný bez konzervačných látok, farbív, stabilizátorov a chuťových zosilňovačov.Suroviny pochádzajú z ekologicky čistých regiónov Altaja v Rusku. Naše výrobky sú certifikované v súlade s požiadavkami (ISO 901-201) a Euro-registra (ISO1401), registrované v systéme certifikátov Eko-certifcation.

Použitie: 1 čajovú lyžičku 1 až 3 krát denne.

Kontraindikácie: možná intolerancia na jednotlivé zložky produktu.

Obsah:100ml

Krajina pôvodu: Rusko

false
×

Vážený zákazníci pripravili sme pre Vás zľavu 10 %

na celý sortimet v našom e-shope. Zľava bude uplatnená v celkovej sume

10 % a netýka sa už zľacneného tovaru.

Prájemné nakupovanie Vám želáme.

Tím Bábuška SK.

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info