SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Altajská žuvacia živica s včelím voskom a rakytníkom

Altajská žuvacia živica s včelím voskom a rakytníkom

Skladom

Sibírska živica s voskom je prírodná žuvačka bez farbív, prísad a konzervačných látok.

  • Cena: 2,90 €

S baktericídnymi a adhezívnymi vlastnosťami dokonalo čistí zuby potravinového odpadu, dezinfikuje ústnu dutinu a tiež pomáha s pohybovou chorobou. Okrem toho žuvačka prekvapí svojou nezvyčajnou prírodnou chuťou.

Zloženie: živica smrekovca sibírskeho, včelí vosk, extrakt z rakytníka.

  • Výťažok z rakytníka rešetliakového je zdrojom biologicky dostupných vitamínov A, C, B, E, prírodných imunostimulantov, ktoré zvyšujú odolnosť tela voči rôznym infekciám.
  • Včelí vosk obsahuje viac ako 300 biologicky aktívnych zložiek, hlavnou zložkou pre zdravie ďasien a zubov je vitamín A. Nedostatok tohto vitamínu vedie k rozvoju zápalových chorôb ústnej dutiny a k deštrukcii zubnej skloviny.

Spôsob použitia: na začiatku živicu v ústach len podržte, kým nezmäkne a potom žujeme ako bežnú žuvačku. Odporúčame žuť po jedle po dobu 15-20 minút.

Upozornenie: pri teplote nad 24 stupňov môže dôjsť k roztopeniu, alebo zmäknutiu, čo je prirodzená vlastnosť živice. Pred použitím odporúčame živicu schladiť. Neužívať pri neznášanlivosti na jednotlivé zložky prípravku a pri akútnych formách paradentózy.

Kontraindikácie: možná intolerancia na jednotlivé zložky produktu.

Krajina pôvodu: Rusko.

Skladovanie: skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote.

Obsah: 4x 0,8 g - 3,2 g

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info