SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Kremík - aktivátor vody 50 g

Kremík - aktivátor vody 50 g

Skladom

Kremík je prírodný liečiteľ, filter a aktivátor vody.

  • Cena: 4,90 €

Čistenie vody krémíkom je jedným z najstarších spôsobov čistenia vody. Najčistejší a najužitočnejší kremík sa ťaží do hĺbky 70 metrov. Vďaka aktívnemu povrchu poskytuje kremík čistenie vody od škodlivých nečístôt. 

Kremíková voda je výnimočná svojou jemnosťou a minerálnym zložením. Líši sa v krištáľovej čistote, príjemnej chuti a sviežosti. Je ideálna na pitie a varenie. 

Kremík sa právom nazýva prvkom mladosti, pretože starnutie je do značnej miery spôsobené znížením jeho obsahu v tele. Je to kremík, ktorý nám poskytuje hladkú pokožku, krásne zuby a nechty, nádherné vlasy a zdravé cievy. Znížená hladina kremíka naznačuje tendenciu k cukrovke, katarakte, zväčšenej štítnej žľaze a mozgovej príhode.
Nedostatok kremíka v kostnom tkanive vedie k artróze, slabosti kĺbov a väzov, osteoporóze a periodontálnym ochoreniam. Viac ako 70 vitamínov a minerálov sa neabsorbuje bez potrebnej hladiny kremíka.

Aplikácia: Pred prvým použitím opláchnite kamienok, pridajte vodu v množstve: 50 gramov na 2-3 litre a nechajte tak 2 dni. Doplňte v noci ako prietok. Ráno je voda pripravená. Vypite najmenej 2 poháre denne. Minerály a nádoby opláchnite raz za 5 dní (stačí trvať 6 hodín). Je potrebné poznamenať, že kremík vo vode nefunguje navždy, jeho zásoby nie sú neobmedzené. Preto, kvôli plnohodnotnému účinku je vhodné ho meniť  každých 5-6 mesiacov. 

Objem: 50 g

 

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info