SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Glycin Forte 60 tabliet

Glycin Forte 60 tabliet

Skladom

Glycín je regulátor metabolizmu, normalizuje a podporuje ochrannú funkciu v centrálnom nervovom systéme, pomáha znížiť emocionálny stres, zvyšuje duševnú výkonnosť.

  • Cena: 7,50 €

Tlmí agresivitu, podporuje lepšiu adaptáciu v okolí, zlepšuje náladu, uľahčuje zaspávanie a normalizuje kvalitu spánku, znižuje toxické účinky alkoholu a drog.

Glycin je aminokyselina, ktorú telo vie samé syntetizovať, vzniká v pečeni z dvoch iných aminokyselin – serínu a threoninu. Napomáha regulácii hladiny cukru v krvi a využitie glukózy. Reguluje syntézu žlčových kyselín a ich následný vplyv na šriepenie tukov.
Je nevyhnutný pre tvorbu kreatínu, preto ho často užívajú športovci, ktorý chcú dosiahnúť nárast svalovej hmoty.

Jedna tabletka obsahuje 300 mg glycínu a vitamíny B1,B6 a B12.

  • Vitamín B1 pôsobí na normalizáciu stavu nervového systému a stimuluje myslenie a duševnú produktivitu.
  • Vitamín B6 urýchľuje funkčné procesy v mozgu a pomáha prekonávať podráždenosť a únavu.
  • Vitamín B12 zrýchľuje regeneráciu nervového tkaniva a zlepšuje koncentráciu a pamäť. Zohráva úlohu pri výrobe acetylcholínu, neurotransmiter, ktorý ovplyvňuje učenie a pamäť.

Výrobok sa vyrába podľa noriem GMP.

Zloženie: glycín, sorbitol, stearát vápenatý rastlinného pôvodu a amorfný oxid kremičitý (protihrudkové činidlá) mikrokryštalická celulóza,prášková citrónová šťava, prírodná aróma "citrón", kyanokobalín (vitamín B12), pyridoxín hydrochlorid, tiamín hydrochlorid.

Dávkovanie: 1 tableta 2 x denne s jedlom. Cmuľajte tabletu v ústach, kým sa úplne nevstrebe. Doba užívania je 1 mesiac.

Upozornenie: Nie je určené pre deti. Neprekračujte doporučené dávkovanie. Výrobok nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy. Neužívať pri individuálnej neznášanlivosti na niektorú zložku prípravku.

Obsah: 60 tabliet

Krajina pôvodu: RU

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info