SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

CI - KLIM Bio - menopauza v rovnováhe

CI - KLIM Bio - menopauza v rovnováhe

Skladom

CI-KLIM BIO pomáha ženám lepšie sa vysporiadať s nepríjemnými vedľajšími účinkami menopauzy, ako sú návaly tepla, potenie, nepokoj a podráždenosť. Napomáha k pokojnému a uvoľnenému prekonaniu menopauzy.

  • Cena: 11,50 €

Hlavným dôvodom starnutia žien je zníženie produkcie ženských pohlavných hormónov v tele. Hlavným hormónom v mladosti žien je estrogén. Od 30 rokov začína telo produkovať čoraz menej estrogénu. Metabolizmus sa spomaľuje, tvár a telo sa začínajú meniť, starnúť. Pokožka a svaly strácajú pružnosť, objavujú sa vrásky a prehlbujú sa, žena priberá a postava začína unikať. Fytoestrogény, látky nachádzajúce sa v rastlinách, ako je cimicifuge (strieborná sviečka), ktoré sú podobné ženským hormónom, môžu byť užitočné.

Účinky: 

✓ pomáha ženám lepšie sa vysporiadať s nepríjemnými vedľajšími účinkami, ako sú návaly horúčavy, potenie, nepokoj či podráždenosť;

✓ napomáha k pokojnému a uvoľnenému prekonaniu menopauzy;

✓ znižuje stupeň závažnosti menopauzálneho syndrómu a zlepšuje duševný či fyzický stav;

✓ napomáha k strate nervozity, podráždenosti a zvyšuje výkonnosť.

Zloženie: Koreň Daurian cimicifuga a suchý extrakt z podzemku a pomocné látky: želatína, farbivo - oxid titaničitý, protihrudkujúce látky - stearát vápenatý, mikrokryštalická celulóza.

Spôsob užívania: 1 tabletka 2 krát denne s jedlom. V prípade potreby je dovolené zvýšiť dávku na 2 tabletky 2 krát denne. Doba užívania 3 mesiace. 

Kontraindikácie: individuálna intolerancia na jednotlivé zložky produktu.

Skladovanie: skladujte pri teplote neprevyšujúcej 25°C.

Upozornenie: Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Udržujte mimo dosahu detí. Len pre dospelých. CI-KLIM BIO sa nesmie používať ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Obsah: 60 tabliet 

Krajina pôvodu: Rusko

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info