SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Sladké drievko bylinný sirup 100ml.

Sladké drievko bylinný sirup 100ml.

Skladom

Koreň sladkého drievka sa používa pri zápalových ochoreniach dýchacích ciest, sprevádzaných kašľom s problémami s vykašliavaním.

  • Cena: 4,50 €
  • Pred zľavou: 5 €
  • Zľava: 0,50 €

OZNAM!!!

Vážený zákazníci, oznamujeme Vám, že sme dostali oznámenie cez RÚVZ a RASFF(Systém rýchleho varovania pre potraviny a krmivá), že vo výrobku sirup slkadké drievko 100 ml výrobná šarža 10218, krajina pôvodu Rusko, bol zistený obsah konzervantu kyseliny sorbovej E200 - 22,4mg/kg, pričom podľa nariadenia EP a Rady (ES) č. 1333/2008 o prídavných látkach v  potravinách E200 nie je povolená do sirupov. Pokiaľ máte kúpený sirup s výrobnou šaržou 10218, pošlite nám predmetný výrobok a my Vám vrátime kúpnu cenu prevodom na účet. Bližšie informácie na tel.: 0910912433

Sladké drievko bylinný sirup

Koreň sladkého drievka sa používa pri zápalových ochoreniach dýchacích ciest, sprevádzaných kašľom s problémami s vykašliavaním. Glycyrizínova kyselina má antimikrobiálny účinok proti rade patogénov (Staphylococcus aureus, Mycobacterium tuberculosis, E. coli); zvyšuje nešpecifickú odolnosť. Kyselina glycyrhizinová stimuluje v tele obranyschopnosť organizmu a imunity. Odporúča sa ako zdroj kyseliny glycyrizínovej a ďalší zdroj vitamínu C.

Zloženie: koreň sladkého drievka, kyselina askorbová (vitamín C), cukor, kyselina citrónová, benzoan sodný.

Odporúčania pre použitie: Dospelí - 1 lyžička (5 ml), 1 krát za deň počas jedla pridaním do čaju, minerálnej vody alebo iného nápoja. Doba užívania: 1mesiac.

 Obsah:100ml

 

false
×

OZNAM

Vážený zákazníci, 

v súlade s uznesením vlády Slovenskej republiky Č. 113 z 15. marca 2020 podľa § 12 ods. 2 písm. f) a § 48 ods. 4 písm. e) zákona Č. 355/2007 Z. z. ostali naše predajne v BB a ZV  ZATVORENÉ.

Predaj všetkého nami ponúkaného tovaru funguje aj cez internetový obchod www.babuska.sk

AKCIA - 10% na skoro všetko 

Zlacneli sme pre Vás skoro celý sortimen tovaru. Akcia platí iba pre nákup v e-shope.

PROSBA!!! 

Máme na Vás prosbu v mene celej našej spoločnosti, a samozrejme hlavne v mene kuriérov, ktorí denno-denne riskujú svoje zdravie, aby Vám mohli doručiť Vaše objednávky.

Pri Vašich objednávkach v prípade platby na dobierku použite na platbu u kuriéra bankovú kartu(minimalizujte hotovosť), alebo zvolte pri zadávaní objednávky v eshope platbu vopred bankovým prevodom.

Cieľom je minimalizovanie dobierok a následnej manipulácie s hotovosťou, či už u príjemcov, kuriérov a následne v bankách, ktoré skracujú otváracie hodiny. Samozrejme tu prichádza hlavne zdravotný aspekt podávania a manipulovania s hotovosťou. 

Ďakujeme

Vaša Bábuška. 

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info