SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Artro aktív kapsule 36 tbl.

Artro aktív kapsule 36 tbl.

Skladom

Artro-aktív je určený na starostlivosť o pohybový aparát. Kapsule Artro-aktív je ideálne používať v spojení so všetkými chondroprotektivami. Artro-profil je určený na starostlivosť o pohybový aparát.

  • Cena: 9,09 €
  • Pred zľavou: 10,10 €
  • Zľava: 1,01 €

Artro aktív kapsule

Kapsule Artro-aktív je ideálne používať v spojení so všetkými chondroprotektivami. Artroprofil je určený na starostlivosť o pohybový aparát. Glukosamín sulfát, chondroitín sulfát a kremík sú prirodzenou súčasťou spojivových tkanív chrupaviek a kostí. Vitamín C hrá úlohu v tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kostí a chrupaviek, zázvor je prospešný pre svalovú funkciu. Kurkuma je silne protizápalová.

Zloženie: glukosamín sulfát.2 KCl 160 mg, chondroitín sulfát 60 mg, pšeničný škrob, mikrokryštalická celulóza (plnidlá), zázvor suchý extrakt 30 mg , kyselina L-askorbová (vitamín C) 30 mg (tj. 37% odporúčanej dennej dávky), jablčná dužina sušená 30 mg, mliečnan horečnatý (regulátor kyslosti), oxid kremičitý 10 mg v 1 kapsule. Obal Tobol: želatína, farbivá: oxid titaničitý, žltá SY, Ponceau 4R. Výživová hodnota na 100 g: energetická hodnota: 1393 kJ / 328 kcal, obsah bielkovín: 24,6 g, sacharidov: 56,9 g, tukov 0,2 g.

Odporúčané dávkovanie: 2-3 kapsuly 3x denne, najlepšie počas jedla, zapiť pohárom vody. Odporúčaná doba užívania: 1 mesiac.

Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné ani dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Neodporúča sa pri individuálnej neznášanlivosti na niektoré zložky prípravku. Farbivá žlť SY a Ponceau 4R môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí.

Obsah: 36tabl.

Krajina pôvodu: RU

false
×

OZNAM

Vážený zákazníci, 

v súlade s uznesením vlády Slovenskej republiky Č. 113 z 15. marca 2020 podľa § 12 ods. 2 písm. f) a § 48 ods. 4 písm. e) zákona Č. 355/2007 Z. z. ostali naše predajne v BB a ZV  ZATVORENÉ.

Predaj všetkého nami ponúkaného tovaru funguje aj cez internetový obchod www.babuska.sk

AKCIA - 10% na skoro všetko 

Zlacneli sme pre Vás skoro celý sortimen tovaru. Akcia platí iba pre nákup v e-shope.

PROSBA!!! 

Máme na Vás prosbu v mene celej našej spoločnosti, a samozrejme hlavne v mene kuriérov, ktorí denno-denne riskujú svoje zdravie, aby Vám mohli doručiť Vaše objednávky.

Pri Vašich objednávkach v prípade platby na dobierku použite na platbu u kuriéra bankovú kartu(minimalizujte hotovosť), alebo zvolte pri zadávaní objednávky v eshope platbu vopred bankovým prevodom.

Cieľom je minimalizovanie dobierok a následnej manipulácie s hotovosťou, či už u príjemcov, kuriérov a následne v bankách, ktoré skracujú otváracie hodiny. Samozrejme tu prichádza hlavne zdravotný aspekt podávania a manipulovania s hotovosťou. 

Ďakujeme

Vaša Bábuška. 

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info