SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Šalvia (tablety) 20ks

Šalvia (tablety) 20ks

Skladom

Šalvia prispieva k zlepšeniu funkčného stavu horných dýchacích ciest, vrátane krku. Silice šalvie v ústach produkujú efekt podobný mini-inhalácii a zvlhčujú krk. Na bolesť v krku, horných dýchacích ciest a problémy s hlasivkami.

  • Cena: 6 €

Šalvia tabletky

Šalvia prispieva k zlepšeniu funkčného stavu horných dýchacích ciest, vrátane krku. Silice šalvie v ústach produkujú efekt podobný mini-inhalácii  a zvlhčujú krk.

Tablety obsahujúce extrakt z esenciálneho oleja zo Salvie officinalis - ideálny prírodný liek na celý rad problémov krku! Baktericídne, antiseptické a protizápalové vlastnosti šalvie môžu byť úspešne používané pri zápalových procesoch úst, hrdla a dýchacích ciest. Silice obsiahnuté v šalvii pomáhajú pri akútnych respiračných infekciách hrtana, priedušnice, angíne, chronickej bronchitíde. Šalvia je jeden z prostriedkov na poškodené hlasivky.Šalvia obsahuje iba prírodné zložky, neobsahuje cukor, umelé arómy a aromatické látky, nemá prakticky žiadne kontraindikácie (s výnimkou pre individuálne neznášanlivosti).

Zloženie: Šalvia suchý extrakt, citrusové bioflavonoidy (hesperidín), vitamín C (kyselina askorbová), esenciálny olej z šalvie.

Forma produktu: 20 tabliet po 0,55 g

Spôsob použitia: Dospelí a deti od 14 rokov rozpustiť 1 tabletu 6 krát denne. Doba trvania 5 až 7 dní. Ak je to nutné, môžete sa opakovať. Neodporúča , ak ste precitlivení na jednotlivé zložky.

Výrobca:RU

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info