SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Šalvia (tablety) 20ks

Šalvia (tablety) 20ks

Skladom

Šalvia prispieva k zlepšeniu funkčného stavu horných dýchacích ciest, vrátane krku. Silice šalvie v ústach produkujú efekt podobný mini-inhalácii a zvlhčujú krk. Na bolesť v krku, horných dýchacích ciest a problémy s hlasivkami.

  • Cena: 5,40 €
  • Pred zľavou: 6 €
  • Zľava: 0,60 €

Šalvia tabletky

Šalvia prispieva k zlepšeniu funkčného stavu horných dýchacích ciest, vrátane krku. Silice šalvie v ústach produkujú efekt podobný mini-inhalácii  a zvlhčujú krk.

Tablety obsahujúce extrakt z esenciálneho oleja zo Salvie officinalis - ideálny prírodný liek na celý rad problémov krku! Baktericídne, antiseptické a protizápalové vlastnosti šalvie môžu byť úspešne používané pri zápalových procesoch úst, hrdla a dýchacích ciest. Silice obsiahnuté v šalvii pomáhajú pri akútnych respiračných infekciách hrtana, priedušnice, angíne, chronickej bronchitíde. Šalvia je jeden z prostriedkov na poškodené hlasivky.Šalvia obsahuje iba prírodné zložky, neobsahuje cukor, umelé arómy a aromatické látky, nemá prakticky žiadne kontraindikácie (s výnimkou pre individuálne neznášanlivosti).

Zloženie: Šalvia suchý extrakt, citrusové bioflavonoidy (hesperidín), vitamín C (kyselina askorbová), esenciálny olej z šalvie.

Forma produktu: 20 tabliet po 0,55 g

Spôsob použitia: Dospelí a deti od 14 rokov rozpustiť 1 tabletu 6 krát denne. Doba trvania 5 až 7 dní. Ak je to nutné, môžete sa opakovať. Neodporúča , ak ste precitlivení na jednotlivé zložky.

Výrobca:RU

false
×

OZNAM

Vážený zákazníci, 

v súlade s uznesením vlády Slovenskej republiky Č. 113 z 15. marca 2020 podľa § 12 ods. 2 písm. f) a § 48 ods. 4 písm. e) zákona Č. 355/2007 Z. z. ostali naše predajne v BB a ZV  ZATVORENÉ.

Predaj všetkého nami ponúkaného tovaru funguje aj cez internetový obchod www.babuska.sk

AKCIA - 10% na skoro všetko 

Zlacneli sme pre Vás skoro celý sortimen tovaru. Akcia platí iba pre nákup v e-shope.

PROSBA!!! 

Máme na Vás prosbu v mene celej našej spoločnosti, a samozrejme hlavne v mene kuriérov, ktorí denno-denne riskujú svoje zdravie, aby Vám mohli doručiť Vaše objednávky.

Pri Vašich objednávkach v prípade platby na dobierku použite na platbu u kuriéra bankovú kartu(minimalizujte hotovosť), alebo zvolte pri zadávaní objednávky v eshope platbu vopred bankovým prevodom.

Cieľom je minimalizovanie dobierok a následnej manipulácie s hotovosťou, či už u príjemcov, kuriérov a následne v bankách, ktoré skracujú otváracie hodiny. Samozrejme tu prichádza hlavne zdravotný aspekt podávania a manipulovania s hotovosťou. 

Ďakujeme

Vaša Bábuška. 

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info