SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Milona - 5 na ženské orgány

Milona - 5 na ženské orgány

Skladom

Bylinný komplex na zníženie rizika mastitídy.

  • Cena: 8,55 €
  • Pred zľavou: 9,50 €
  • Zľava: 0,95 €

Výrobca: BAA Warm

Mastitída - difúzne alebo modulárne zmeny v prsnom tkanive spôsobené porušením hormonálnej rovnováhy u žien. Vyskytuje sa v akomkoľvek veku, ale zvyčajne sa vyskytuje u mladých žien s ochorením reprodukčného systému (menštruačné poruchy, komplikácie potratov, zápalové ochorenia vaječníkov).
Opuch, kompresia a bolesť v prsiach počas predmenštruačného obdobia, výtok z bradavky - to sú príznaky, ktoré nemožno ignorovať a návštevu lekára netreba odkladať.Zdravie pŕs je úzko spojené so stavom ženských pohlavných orgánov. Preto všetky gynekologické ochorenia (zápal maternice, maternicové myómy, erózie krčka a mnoho ďalších), ktoré majú vplyv na ženské hormóny, môžu zvýšiť pravdepodobnosť vzniku mastitídy.

"Milo-5" je komplex bylín, ktoré majú pozitívny vplyv na zdravie žien a prispievajú k zlepšeniu funkčného stavu ženských reprodukčných orgánov a tkanív prsníka.

"Milo-5" bol skúmaný v klinických podmienkach pre ženy s difúznymi formami fibrocystickej choroby prsníka, v spojení s chronickým zápalom ženských reprodukčných orgánov.
Správa o výsledkoch výskumu uvádza, že "Milo-5" vykazuje:
• priamy účinok na prsné tkanivo: protizápalový účinok a analgetikum;
• nepriame účinky: pozitívny vplyv na funkciu štítnej žľazy; stabilizácia, zníženie zápalu, ktorý prispieva k zlepšeniu funkcie vaječníkov.

Zloženi: Oregano, koreň lopúcha, pivonka, kvety nechtíka, koreň a podzemok sladkého drievka, korene Hedysarum, riasy stielky, chaga extrakt, aerosil, stearát vápenatý.

Forma produktu: 100 tabliet po 0,5 g
Spôsob použitia: Dospelí: 1 tableta 2x denne s jedlom. Doba trvania 30 dní. Po 10-dňovej prestávke sa môže opakovať.
Neodporúča sa pri precitlivenosti na jednotlivé zložky, v tehotenstve, pri dojčení. Pred použitím sa odporúča konzultovať so svojím lekárom.

false
×

OZNAM

Vážený zákazníci, 

v súlade s uznesením vlády Slovenskej republiky Č. 113 z 15. marca 2020 podľa § 12 ods. 2 písm. f) a § 48 ods. 4 písm. e) zákona Č. 355/2007 Z. z. ostali naše predajne v BB a ZV  ZATVORENÉ.

Predaj všetkého nami ponúkaného tovaru funguje aj cez internetový obchod www.babuska.sk

AKCIA - 10% na skoro všetko 

Zlacneli sme pre Vás skoro celý sortimen tovaru. Akcia platí iba pre nákup v e-shope.

PROSBA!!! 

Máme na Vás prosbu v mene celej našej spoločnosti, a samozrejme hlavne v mene kuriérov, ktorí denno-denne riskujú svoje zdravie, aby Vám mohli doručiť Vaše objednávky.

Pri Vašich objednávkach v prípade platby na dobierku použite na platbu u kuriéra bankovú kartu(minimalizujte hotovosť), alebo zvolte pri zadávaní objednávky v eshope platbu vopred bankovým prevodom.

Cieľom je minimalizovanie dobierok a následnej manipulácie s hotovosťou, či už u príjemcov, kuriérov a následne v bankách, ktoré skracujú otváracie hodiny. Samozrejme tu prichádza hlavne zdravotný aspekt podávania a manipulovania s hotovosťou. 

Ďakujeme

Vaša Bábuška. 

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info