SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Milona 8 na upokojenie

Milona 8 na upokojenie

Skladom

Milona 8 je komplex liečivých rastlín, ktoré majú upokojujúce účinky na centrálny nervový systém a pomáha aktivovať vlastné antistresové mechanizmy, ktoré potláčajú účinky stresu.

  • Cena: 8,55 €
  • Pred zľavou: 9,50 €
  • Zľava: 0,95 €

Milona 8 je komplex liečivých rastlín, ktoré majú upokojujúce účinky na centrálny nervový systém a pomáha aktivovať vlastné antistresové mechanizmy, ktoré potláčajú účinky stresu.
Štúdie vykonané v klinických ambulanciách predovšetkým u pacientov s neurotickými poruchami spojenými so stresom, ukázali pozitívny vplyv na:
• proces zaspávania,
• dobu trvania a hĺbku spánku,
Okrem toho došlo k zníženiu úzkosti, zlepšil sa celkový stav.

Najčastejšie ochorenie našej doby - stres, je - výsledkom vplyvu mnohých faktorov, a to ako fyzických, tak aj psychických. Osobné problémy, zvýšený tlak v práci, nadmerné pitie a fajčenie sú spoločné faktory, ktoré dostávajú  telo do stavu stresu.

Stres vytvára živnú pôdu pre rozvoj ochorenia a je spoločný prekurzor duševných porúch, ako je úzkosť, depresia a nespavosť ...
Každodenná starostlivosť o svoje zdravie - to je boj so stresom a jeho dôsledkami.

Zloženie: bylina paliny, stonka hopu, pakorene a korene valeriány, oregano, listy mäty, bylina medovky.

Forma produktu: 100 tabliet po 0,5 g
Spôsob použitia: Dospelí a deti od 14 rokov: 1 tableta 2x denne v popoludňajších hodinách. Doba trvania - 20 dní.

Neodporúča sa pri precitlivenosti na jednotlivé zložky, v tehotenstve, pri dojčení. Pred použitím sa odporúča konzultovať so svojím lekárom.

false
×

OZNAM

Vážený zákazníci, 

v súlade s uznesením vlády Slovenskej republiky Č. 113 z 15. marca 2020 podľa § 12 ods. 2 písm. f) a § 48 ods. 4 písm. e) zákona Č. 355/2007 Z. z. ostali naše predajne v BB a ZV  ZATVORENÉ.

Predaj všetkého nami ponúkaného tovaru funguje aj cez internetový obchod www.babuska.sk

AKCIA - 10% na skoro všetko 

Zlacneli sme pre Vás skoro celý sortimen tovaru. Akcia platí iba pre nákup v e-shope.

PROSBA!!! 

Máme na Vás prosbu v mene celej našej spoločnosti, a samozrejme hlavne v mene kuriérov, ktorí denno-denne riskujú svoje zdravie, aby Vám mohli doručiť Vaše objednávky.

Pri Vašich objednávkach v prípade platby na dobierku použite na platbu u kuriéra bankovú kartu(minimalizujte hotovosť), alebo zvolte pri zadávaní objednávky v eshope platbu vopred bankovým prevodom.

Cieľom je minimalizovanie dobierok a následnej manipulácie s hotovosťou, či už u príjemcov, kuriérov a následne v bankách, ktoré skracujú otváracie hodiny. Samozrejme tu prichádza hlavne zdravotný aspekt podávania a manipulovania s hotovosťou. 

Ďakujeme

Vaša Bábuška. 

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info