SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Milona 8 na upokojenie a spánok, 100tbl

Milona 8 na upokojenie a spánok, 100tbl

Skladom

Milona 8 je komplex liečivých rastlín, ktoré majú upokojujúce účinky na centrálny nervový systém a pomáha aktivovať vlastné antistresové mechanizmy, ktoré potláčajú účinky stresu.

  • Cena: 11,40 €

Milona 8 je komplex liečivých rastlín, ktoré majú upokojujúce účinky na centrálny nervový systém a pomáha aktivovať vlastné antistresové mechanizmy, ktoré potláčajú účinky stresu.
Štúdie vykonané v klinických ambulanciách predovšetkým u pacientov s neurotickými poruchami spojenými so stresom, ukázali pozitívny vplyv na:
• proces zaspávania,
• dobu trvania a hĺbku spánku,
Okrem toho došlo k zníženiu úzkosti, zlepšil sa celkový stav.

Najčastejšie ochorenie našej doby - stres, je - výsledkom vplyvu mnohých faktorov, a to ako fyzických, tak aj psychických. Osobné problémy, zvýšený tlak v práci, nadmerné pitie a fajčenie sú spoločné faktory, ktoré dostávajú  telo do stavu stresu.

Stres vytvára živnú pôdu pre rozvoj ochorenia a je spoločný prekurzor duševných porúch, ako je úzkosť, depresia a nespavosť ...
Každodenná starostlivosť o svoje zdravie - to je boj so stresom a jeho dôsledkami.

Zloženie: Suché extrakty v 1 tablete:

Srdcovník obyčajný (Leonurus cardiaca L.) 100mg, Valeriána lekárska (Kozlík, Valeriana officinalis L.) 50mg, Pamajorán obyčajný (Origanum vulgare L.) 50mg, Mäta prieporná (Mentha piperita L.) 25mg, Medovka lekárska (Melissa officinalis) 25mg; chmeľ, plnidlá: mikrokryštalická celulóza, oxid kremičitý.

Forma produktu: 100 tabliet po 0,5 g
Spôsob použitia: Dospelí a deti od 14 rokov: 1 tableta 2x denne v popoludňajších hodinách. Doba trvania - 20 dní.

Neodporúča sa pri precitlivenosti na jednotlivé zložky, v tehotenstve, pri dojčení. Pred použitím sa odporúča konzultovať so svojím lekárom.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info