SK DE CZ

BÁBUŠKA

Ruská prírodná kozmetika a medicína

Hviezdna očianka 30kapsúl

Hviezdna očianka 30kapsúl

Skladom

Hviezdna očianka 30 kapsúl. Kapsule hviezda očianka obsahujú extrakt očiaky, ktorá má priaznivý vplyv pre zrak.

  • Cena: 8,64 €
  • Pred zľavou: 9,60 €
  • Zľava: 0,96 €

Bylinný komplex je doplnený o vitamíny (A, B2, C), rutín, zinok pre lepšiu výživu očí a očných tkanív. Hviezdna očianka pomáha udržiavať zdravý funkčný stav očí, pomáha pri zápale spojiviek, pri únave očí od počítača, vhodná pri sivom zákale očí, zlepšuje videnie.

Odporúčané denné dávkovanie: 2kapsule 2x denne užiť po jedle a zapiť vodou. Užívať mesiac 10dní pauza a kúru môžeme zopakovať.
Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 12 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je náhradou pestrej stravy. Neužívať pri neznášanlivosti na individuálne zložky prípravku.
Zloženie INCI: svetlík lekársky mletý 385,8 mg, svetlík lekársky extrakt 151 mg, vitamín C 35 mg ( 44 % odd), oxid zinočnatý 18,8 mg (15 mg zinku, 150 % ODD), rutín 18 mg, vitamín B2 1,8 mg (tj. 128 % ODD), vitamín A 1000 µg (tj. 126 % ODD) v dennej dávke 4 tobolky.
Obsah: 10g
Krajina pôvodu: RU

false
×

OZNAM

Vážený zákazníci, 

v súlade s uznesením vlády Slovenskej republiky Č. 113 z 15. marca 2020 podľa § 12 ods. 2 písm. f) a § 48 ods. 4 písm. e) zákona Č. 355/2007 Z. z. ostali naše predajne v BB a ZV  ZATVORENÉ.

Predaj všetkého nami ponúkaného tovaru funguje aj cez internetový obchod www.babuska.sk

AKCIA - 10% na skoro všetko 

Zlacneli sme pre Vás skoro celý sortimen tovaru. Akcia platí iba pre nákup v e-shope.

PROSBA!!! 

Máme na Vás prosbu v mene celej našej spoločnosti, a samozrejme hlavne v mene kuriérov, ktorí denno-denne riskujú svoje zdravie, aby Vám mohli doručiť Vaše objednávky.

Pri Vašich objednávkach v prípade platby na dobierku použite na platbu u kuriéra bankovú kartu(minimalizujte hotovosť), alebo zvolte pri zadávaní objednávky v eshope platbu vopred bankovým prevodom.

Cieľom je minimalizovanie dobierok a následnej manipulácie s hotovosťou, či už u príjemcov, kuriérov a následne v bankách, ktoré skracujú otváracie hodiny. Samozrejme tu prichádza hlavne zdravotný aspekt podávania a manipulovania s hotovosťou. 

Ďakujeme

Vaša Bábuška. 

 

 

 

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info